bugün

başarıya aç, oraya buraya saldıran aciz taraftardır..
bu taraftar evet bu taraftar yanlış düşünmediniz, galatasaray taraftarıdır..

trabzonspor gibi köy takımına 4 attılar diye öhöeaa diye çığlık atar bu tipler..
allahtan tek bir dileğimiz var,
bir an evvel Şükrü Saraçoğlu Stadyum'una gelmeleri..
bu totoşları ancak böyle bir olay aklını başına getirtir..
An itibariyle takımlarını Real Madrid Barcelona ile bir tutan taraftardır.
Biz ona göt kalkmasi demiyoruz 6-7 yeni transferlerin iyi oynadigini gorunce sevindik yoksa bursa maci 11 ile ciksak 10 atardik bu takima.
koy takimi tarafindan duzulunce gotu kalkip yeaa hediye ettik diyen taraftardan daha iyidir..

ayrica hayatinda real madridle karsilasmamis takimlarda vardir.. barcelona konusu acmayalim cunku +90da rivaldo ile ilgili kotu anilari var..
başarıya aç diyen arkadaşa sesleniyorum, yaptıklarımızın kaçta kaçını yaptınızda başarıya aç olarak görüyorsunuz galatasarayı. en basit tabiriyle avrupada kupa alan takım galatasaray avrupada şikeyle adı yankılanan fenerbahçe. türkiyeye gelecek olursak buradada bütün takımlardan daha başarılı olduğumuz aşikâr ortada. şampiyonluk sayısı, türkiye kupası, süper kupa, kupada kupa. hayır yani boş konuşan arkadaşlar futbol bilgisi olan varsa atsın mesaj ben tartışmaya açığım burada 10 yaşındaki çocukların gelip 6-0ın arkasına sığınarak yok bizi 15 yıldır yenemiyonuza sığınarak başka bir halt konuşamayarak ve diğer taraftan bize karşı doğru düzgün hiçbir üstünlüğü olmayan beşiktaşın ve beşiktaşlıların neyiyle övündüğü gerçeğidir. çıkıp birkaç tanesi şeref diye atlarlar fakat şerefinizde ortada karakterinizde. büyük takım taraftarlarına tekrar söylüyorum futbol bilgisine güvenen buyursun gelsin atsın mesaj. vesselam.