bugün

her şeyi yaparsın edersin çabalarsın ama başarılı olamamışsındır olmaya çalışırsın iyi insansan kötü olmaya çalışsanda kötü biri olamazsın .
Tam olarak böyle bir andır:
https://www.youtube.com/watch?v=dKY4h33LooY
maskelerin çıkarılmasına karar verilen zamandır.
görsel
elinden gelen her şeyi yaparsın bakarsın olmuyo bunun acısını ters davranarak çıkarırsın. ilk başta iyidir ama zaman ilerledikçe vicdan azabı çekersin ve pişman olursun. başladığın yere dönersin.
kötü insan olunmaz, doğulur.
babanızın sizin için " o kötü bir insan " dediği andır. babanıza güvenin, siz kalp yakan kötü bir insansiniz.
''Çocukken her aksam yatmadan önce Tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı'nın çalısma tarzının bu olmadıgını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her aksam yatmadan önce Tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim.'' Al Capone
nihahahaha seklinde kahkaha atip yalnizca sag elinizin gozukecegi pozusyonda ve karanlik ortamlarda bulunmanizi gerektirecek andir.
not:kucakta kedi ve kotu adam yuzugunu unutmayin.
yolundan şaşma evladım, bildiğin olmak huzura daha yaklaştırır.
sürekli alinan darbelerden sonra insanin canina tak edilmesiyle sonuclanip, insani boyle bir karara surukleyen andir.
ahmet kural ve murat cemcir işler güçler dizisinde bu olayı gayet iyi anlatmışlardır.
Gücünün ve sabrının kötülüğe yettiği andır.
Bi anda karar verilen bi durum değildir.. Yıllar içinde gerçekleşir.. Çekilen acılar, yenilen kazıklar insanı yavaş yavaş değiştirir.. Tam olarak kötü bir insan olmasanız bile eskisi gibi çok iyi niyetli bi insan değilsinizdir artık..
zaten herkes kotu degil mi? farkli ol bosver.
Kesinlikle bugün yediğim sağlam darbe üzerine insanlara karşı bakış açım 360 derece değişti. Cam gibiyim kırıldıkça keskinleşiyorum.
Joey Tribbiani için önündeki yemekten aşırılmasıdır.
sevgilinin terk ettiği gün.

Ben mutlu değilsem kimse olmasın.
kötü insan olmanın daha iyi olabileceğini düşündüğün çelişkili andır.
doğduğum an götüme şaplak atan doktora "uff şu hemşirenin göte bak bro" demişim.

artık o "an" a siz karar verin.
dün akşam tam anlamıyla karar verdiğim an. eğer sana yapılanı sen kaldırabiliyorsan ve hala değişemiyorsan, artık senin de karşıdakilere yaptığını kaldırabileceklerine inanmaktır.
Ben hep iyi bir insan olmaya karar veriyorum da surekli rejimi bozuyorumm. Her pazar yarin iyi biri olacagim diyorum sonra haftaya pazartesiye kaliyor tum iyi olmalarim.
(bkz: 11 ocak 2016)
her zaman ezilen üzülen taraf olmaktan bıkmaktır.
yanlış bir karar verdiğin andır o an.
hep iyi olup,kaybetmekten yorulup,herşeyin farkına vardığın andır.
güncel Önemli Başlıklar