bugün

günümüz kızlarının ne durumda olduğunu açık olarak ortaya koyan kızdır. yahu bu ne rezillik. aynen.

http://alkislarlayasiyoru...-kizinin-kopekle-imtihani
Geçenki yaşlı adamdan bi farkı yok.
vay gevaşe amını yalatıyor köpeğe. köpeğin zikini kaldırmış orospu. oldu olacak bir de yalasaydı. köpek kendi zikini yalıyor.
bunu yapan ise 20'li yaşlarda bir genç kız. aklı var , beyni var ama kullandığı şeye bakacak olursak akıl ve beyinden bahsedemeyiz. her kim o köpeğe istismarda bulunan adamı hapse gönderdiyse , eşitlikten bahsedecek olursak bu kızın da gönderilmesi gerekir. yazıklar olsun.
gündemden düşmemelidir. aynen.
(bkz: köpeğe tecavüz ederken yakalanan ihtiyar) 124 entry.

(bkz: köpeğe cinsel istismar uygulayan kız) 7 entry.
yaşlı dayıyla arasında fark olayan istismardır.
aynı durum gaylerden iğrenip de lezbiyenlerden haz eden insanlar için de geçerlidir.
kudurasın emi ? kaltak.
Kızlar yalnız kalınca böyle şeyler yapabilirler.
hiç birine kulak asmıyorum çünkü duyduğum şu sözlerden sonra böyle konulara sağır ve lâl oldum..

"köpeğe bak kıza cinsel istismarda bulunuyor yazıklar olsun ülkenin hayvanı da bozuk!"
Köpeğin rızası var gibi ama baya istekli duruyor köpek.
Yıllar öncesinin şeyi niye hortladı şimdi burada?
ne kadarda hayvansever bir kız. bakmış köpeği yalnız ve kuduruk hemen duruma el atmak istemiş. sizde hemen yanlış anlıyorsunuz. ha tekelci süleyman abi sikmiş ha çomar sikmiş fark eder mi?
Hadi bu kız psikopat kameraya çeken kıza ne demeli. Çekmiş bide guluyo salak salak. Kameraya çeken kızada en az 5 yıl.
Köpek kıza saldırmış resmen. Olayın sonunda bir yerine bişey olana bakınca anlaşılan, kızı taciz etmiş el kadar köpecik.
ulan ülkenin kadını erkeği kafayı yemiş daha ne rezillikler duyacağız bu kadar mı bastırılmıyor bu cinsel istekler bir köpekten medet umacak kadar vahşileşmiş ve canileşmiş insan dışı varlıklar.
bir de yaptıkları normalmiş gibi gülüyorlar. ne biçim insanlar var. her gün insanlığımızdan utanıyoruz.
Hayvan hakları savunucuları göreve.
Normal erkek bulamama değil bunun ki. Hayvanlara vermekten hoşlanma durumu var. Evet.
Başlıkta bir hata var.

Kıza cinsel isitismarda bulunun utanmaz köpek olmalıydı. Zira benim güzel memleketimin güzel kızının hiçbir art niyeti yok. Yazık, kıyamam bacağına kramp girmiş onun derdinde. Hain köpek ise bunu bir fırsat olarak değerlendirip kızın iffetine önce dil sonra ise başka şeylerini uzatmıştır.

Hadi bakalım duyarcı Türk halkı. Bu istismara ne diyeceksiniz ?!
istismarın ne demek olduğunu öğrenin amk. Dede köpeği bağlamış tecavüz ediyordu. Bu videoda ise köpek zorlama olmadan kendi isteğiyle kıza çakıyor.
Kimse de demiyor mu hadi kız istismarcı da o a. Kodumun köpeği de kızı silkmek için 40 takla atıyor.

Erkek değil mi köpeği de insanı da bir a.q.

Kızın da a.q ben başka yere çekiyorum konuyu lütfen.

Kız da cok çirkinmiş köpeģin beğenisine bak ya.
bu ne lan. psikolojim bozuldu amk.
görsel
Utanmadan bide kayıt altına mı almışlar?.. acı verici durum.