bugün

görsel
görsel
görsel
(#45555053).
Sokağa çıkma.
bizim istememize göre olmuyor bazı şeyler.
siz boşverin sokağı köpeği. Sokak köpeklerinin bile faydası var, şüpheli kişilere karşı dükkanları bekliyorlar.

Şeyhperest, badeci, atatürk ve laik cumhuriyet düşmanı vatansızları ve onların oy verdikleri partileri ülkemizde istemiyoruz. yurdumuza köpekler kadar faydaları yok.
(bkz: akut köpekleri vs akit köpekleri)
sokak iti yüzünden dalağı parçalanan küçük çocuk
Haklı bir istek. Köpek severler lütfen empati yapın, bu saldırı size veya yakınınıza da yapılabilirdi.
Gereksiz ve anlamsız bir istek cümlesi. Siz kim oluyorsunuz da kimi sokakta istemiyorsunuz diye sormazlar mı ?
Ayrıca geneli ifade etmiyor. Kişisel bir istektir.

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor.
fox hafta sonu haberin sunucusunun kızı yabani köpekler tarafından öldürülen anneye ettiği küfür. vay anam işin kaymağı kimlere uzanıyor bunlar 20 yıldır sokakta yaya olarak gezmemiş tipler
görsel
(bkz: #45575051)
Kişisel bir görüş belirten ifade. Gerçekleşir mi ? Sanmam. Ben de mesela sokak köpeklerini sevmeyen insanları görmek istemiyorum ama elimden bir şey gelmiyor.

Edit: eksileriniz fikrimi değiştirmiyor. Haberiniz olsun.
Başıboş köpekler bahçede bulunan bağlı bir köpeği parçalayıp götürdüler

Sultangazi'de başıboş köpek sürüleri iki ayrı noktada kedileri parçaladı.

https://twitter.com/Kopek...?cxt=HHwWgICw5aC4xL0qAAAA
canlar çocuk bulamamışlar , kediyle idare ediyorlar ....
Kişisel bir istek cümlesi. Herkes kendi adına konuşsun lütfen. Ben de köpek istemeyen adamları sokaklarda istemiyorum ama olmuyor işte.
köpekleri de, köpekleri isteyenleri de istemiyoruz!
görsel
görsel
Okuduğum okul köpekleri ile ünlü bir okul diyebilirim ve fobim olmasına rağmen yanlarından geçebiliyorum. Ufak bir korku oluyor tabii ama hayatımı etkilemiyor. Çünkü herkes köpeklere iyi davranıyor ve saldırma gibi durumları olmuyor.
Lakin dışarı çıktığımda genelinden korkuyorum. Baya kavgacı halleri olabiliyor başka yerdeki köpeklerin. Bence sorun insanların bu köpeklere davranış şekli ve yardım etmeyişi ya da bunun gibi bir şeyler işte. Çok da anlamıyorum bu işlerden. Kısaca köpeklerin bir suçu olduğunu düşünmüyorum. insanlara eğitim verilmeli önce.
birkaç tane p*tbull yüzünden toplama yerine masum köpeklerin öldürülmesini desteklemektedir bazıları he aynen kedi tırmaladı, kediler toplatılsın, kediler öld*rülsün aynen yav he he. vicd*nsız, ve buna kulp arayan birisinin söylemi. p*tbullar toplanmalı evet, orası ayrı mesele. yok avrupa'da şöyle böyle. aynen bir köpekleri öldürsek ülkede ekonomi, m*lteciler, pahalılık, fakirlik vb. hiçbir sorun kalmayacak.

bu gezegendeki; bütün köpeklerin kafaları kesilmelidir, ve ibret olarak da , bu başlar tek tek taksim meydanına asılıp sergilenmelidir ki, bir daha hiçbir köpek-it haddini aşacak hareketlerde bulunmasın ve çocuuuklarımızı ısırmasınn (!)

az önce yukarıda klasik bir cahil ç*mar sözü okudunuz. evet burdaki birtakım t*rörist tiplerin zeka seviyesi tam olarak bu.. bunlar bir süredir de çooocuklar diye gtlerini yırtmaya başladılar, sanki çocuklar savaşlarda ölmüyormuş, ış*dçi zihniyetli t*rikat yurtlarında istismar edilmiyormuş, sokaklarda 3-4 yaşından itibaren dilendirilip yine ist*smar edilmiyormuş gibii, gelip köpek hede hödö duyarı kasıyor zevzek ruh hastaları, bunlar kadar psik*pati sınırlarını aşan, bencil sjw, küfürbaz, ve yaratıklar gibi ulumadan kendini ifade edemeyen , çöp bir kitle daha görmedim. kendilerini anlatmaktan o kadar acizler ki.. bu yazılanları okudukça sizlerin adına ben utanıyorum, yazık lan sizin gibi zavallılara, köpekler öldürülsünmüş, zehirlensinmiş, kafasına ateş edilsinmiş, kafası koparılsınmış, bunların aynılarının hepsi tek tek, bu fikirleri ortaya atan ahmakların üzerinde uygulanmalı aslında, ideal bir dünyada böyle olurdu eminim.. (bkz: kişi kendinden bilir işi)
görsel
Hayvan hakları derneklerinden biri bilerek yaraladığı
sokak köpeklerini dilendirdikten sonra leşlerini göle atıyor.
Bunların gerçek yüzünü görün. Bu işte trilyonlar dönüyor.

https://twitter.com/aysem...?cxt=HHwWkoC94dHPq-AqAAAA

Herhangi bir medenî ülkede anneler başıboş köpek sürüleri
tarafından parçalanarak öldürülmezler!
Kasım 2021’de iki çocuk annesi Semra Işık (34), başkent Ankara'nın
göbeğinde, servis aracını beklerken 15 başıboş köpeğin saldırısı
sonucunu hayatını kaybetti.
#Katil5199 @KopekSorunu

https://twitter.com/ethem...?cxt=HHwWgoC-jerh4-IqAAAA
“ kimin sokağında kimi istemiyorsun ? “ demezler mi adama ?
Lütfen kendi adınıza konuşun.
Gereksiz ve kişisel bir istek cümlesi.