bugün

kötü şarabı içilebilir kılmak adına yapılan karışımdır.
kadehin ( kötü şarap ve kadeh!) neyse plastik bardağın yarısına kadar şarap kalan yarısına sprite dökülür ve böylece eli yüzü düzgün bir şey elde edilir.
(bkz: öğrencinin bilmesi gereken tarifler)
(bkz: köpek öldüren isimleri)

not: uludag gazoz ile daha güzel bir eylem.
ucuz şaraplar için yepyeni bir çığırdır.
içenler bilir, ucuz şaraplar sek olarak biraz zor tüketilmektedir. tadı hoş değildir, ancak müptelası olanlar çok rahat içerler.
bu sorunu halledip mikemmel bir kokteyl tadında ucuz şaraba evrim geçirtilebilir. hem de daha hoş bir kafası olmaktadır. çünkü gazozun tadı ve şarabın tadı çok hoş bir içecek meydana getirir ve ne kadar içildiğinin farkına varılmadan şişenin dibine gilinir.
piyasadaki hemen hemen her tür gazozla denedim bu karışımı, en iyi sonucu le'fer ile elde ettim.
Bunun yanina bir de limonlu ice tea dahil edilirse eger muthis olur, hele bir de tum icecekler soguk ise dogru oran ile muthis bir karisim elde edilir. Yanina da kuruyemis ve mandalina uffff. Ogrenci icin efsane ickidir. Tabi aldiginiz sarabin markasi da onemlidir . Kopekolduren diyip gecmeyin, en dandik sandiginiz saraplarin bile bu karisim ile oyle guzel bir icimi olur ki tabi bu karisimdan farkli karisimlar da mevcuttur kopekolduren icin ama iyi sanilan kopekoldurenlerin bile aslinda o kadar iyi olmadigi tespit edilebilir bu karisim ile. ornegin marka ismi vermiyim daha meshur bir kopekoldurene bu karisimi uyguladiginizda carpinti, siskinlik yapabilir bazisini da su gibi icebilirsiniz. Sanirim gazozun da onemi var burda ben seven up ve sprite tan baska (sade gazoz olarak) denememisimdr hic ama sprite daha iyi gelmistir hep. Sarap ve gazoz karisimina sargoz denilse de bu karisim genellikle kopekoldurenler ile yapilir eger pahali kaliteli bir sarap alirsaniz ihtiyac duymazsiniz zaten herhalde. Oyledir ki, bu karisim yeri gelir gerek kafasi gerek icimi votkadan bile daha fazla keyif verir. Bazen kontrol edilemezse ami gotü dagitmaya sebep olabilir. Efsanedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar