bugün

fotoda görülen yazıdır.

görsel
Kezodur.
haklı. bir erkek olarak düşünüyorum da yurtta oda arkadaşımın hemen yan taraftaki yatakta sıvazladığına şahit olmak istemezdim.
mantıklı gibi görünen ama örtük bir ahlakçılıkla yazılmış saçma cümleler bütünü. "sizin iyiliğiniz için" kategorisi görünmez bir diktadır. öyle ünlemli falan konuşunca daha haklı olmuyorsunuz. böyle bi ikaz alsaydım koridorda falan kendimi sikerdim.
Ergen ergen işler bunlar bir de üniversite talebesi öyle mi vah vah.
(bkz: adam haklı beyler dağılın) cidden ama tam uykuya dalacaksın şak şak 31 sesleri geliyor, uyutmaz be o sesler!
Hepsi rahibe Teresa maşallah.insan doğasının gereği ihtiyaç.
Saçma. Yahu genç bir kadın. Cinsellik ihtiyacını mast. Yoluyla gideriyor. Cok dogal bir durum. Büyütmeye, abartmaya gerek yok.
kykdaki kızların ihtiyacını karşılayabilirim.
(bkz: krizi fırsata çevirmek)
Coğrafya kaderdir.

Sen kaderdin.
Sesi rahatsız ediyorsa kız haklı olabilir ama sanane ne milletin ne yaptığından Rahibe Teresa mısın nesin?
Yav kız yurdunda sevisirlerken yakalanan 3 lezbiyen kız vardı. Bunlar ne ki.
Hemen kızı gömmüşler ama Bence kız haklı.
Her şeyin bi yeri, zamanı var.
Kız o sesleri her gece duymaktan sıkılmış ve bunu dile getirmiş.

Aynı şey benim başıma gelse ben de buna benzer bi' tepki verirdim.
Abaza hemcinslerim kendini tatmin edecek diye o sesleri duymak zorunda değilim.
Kendini tatmin etmek isteyen varsa s*ktirsin gitsin müsait bi yerde yapsın bu işi!
komşusu azmışken umursamadan yatan bizden değildir. kalkıp 2 parmak atsan ölmezsin. vicdansız kadın. bir de şikayet ediyor.
Saçma salak bir mektuptur, sanane nilletin her gece kendini tatmin etmesinden yahu. Kendisi firijit diye baskasindan da ayni saçmalığı bekliyor karı.
Bu gözler neler gördü.* doğal bir şey fakat milleti rahatsız etmeleri gerekmiyor.
O zaman arkadaşlarla bir araya gelin haftada bir mastö günü! (lütfen fetö olarak algılanmasın,skerler!) tayin edin, ne diyeyim ben şimdi????