bugün

merve boluğur bu diziye olmamıştır; çok yanlış bir seçim.
sırf sanal eklemek için içine edilen dizi. Keşanlı ali dizisinin sanalını sahneye eklemek için kesmişler fakat yerine koymayı unutmuşlar. Ancak bu yapımcı şirketin değil kanalın hatasıdır. Kanallarda sırf bu iş için çalışan insanlar vardır. Reklamların üstünü kapatırlar veya sahnelerdeki boş yerlere reklam ve tanıtımlarını işlerler karıştırmışlar büyük hata yapmışlar.

http://tvarsivi.com/playe...p;z=2011-11-30%2022:24:00
öykü karayel çirkin bulunduğu için mi rolü azaltılıp yerine merve boluğur getirilmiş. öykü hem güzellikte, hem doğallıkta, hem de yetenek olarak merve'nin eline 456476 kez verir. bir de mahalle fotoğrafçısının milano'da okuyan kızı mı olur lan? (üstelik silikonlu)

senaristler titreyip kendine gelmeli kanımca.

son olarak öykü karayel; on numarasın canım benim, merve senin tırnağın olamaz.
handan tekinoğlu denen kadından izlerken nefret ettiğim dizi.
bu bölümde ali pazarlama metotları, kuzey'e hiçbir öfke duymaması ve kuzey'e "tabip sen elleme beni yaramı" diye takılması ile resmen yardırmıştır.
salak saçma gereksiz bir dizi daha yorumunu karşılayan bir yapıt.
eylül ayındaki tanıtımlarda cemrenin kuzeyle güney arasında kalacağı diziyi tanıtan senaristler 10 bölümde senaryoyu değiştirdi. şimdi güney banuyla, kuzey zeyneple. cemre tek başına... eee hani kuzeyin yıllardır süren uğruna kavgalar ettiği cemre aşkı???? bu kadar ucuzlamamalıydı dizi.
acemi cadı ne alaka nereden geldi hala anlamadım çok bölüm kaçırmıştım zaten bir ara oturup izlerim yeniden ama merve boluğur cidden simone simons kıvamında diziye niye mahalledeki tek entel olarak sokuldu anlamadım hala?
senaryonun oturduğu genel çatıyı bozacak düzenlemelerin yapılacağına dair duyumlar alnınan dizidir.
gercekle sanali birbirine karistiran milyonlarca tv bagimlisinin takip ettigi reklam getirisi yuksek dizi.
(bkz: kuzey güney)
(bkz: aramaya bir başla bak sende çok seveceksin)
tanım: kanal d'de çarşamba akşamları yayınlanan dizidir efendim.

simay kızım boku yedin. kuzey ebenle yakınen ilgilenecek.
--spoiler--

sen beni kandırdın kızım, sen beni oyuna getirdin lan !...

--spoiler--
bir anne bu kadar itici olur diye zaman zaman sinirlendiğim dizidir.

bu çocukların anasından bahsediyorum pek tabi ki..

düşman başına.
kuzey'in ferhat'ı telefonuna o... ç.... diye kaydetmesi gözlerden kaçmamıştır.
an itibariyle yaklaşık şu şekilde bir diyalog geçti:

kuzey'in annesi handan (h)
Kuzey (k)

K- çok yorgunum, bir duş alıp yatıcam.
H- oğlum su sıcak, bir duş alsaydın.

benmi yanlış duydum yahu ?

ama doğru duyduğuma inanıyorum.

edit: evet doğru duymuşum, anksiyetiksancilar teyit etti.
kuzey'e vuran vurana şeklinde giden dizi.
içinde kuzeyi barındıran dizidir.
kuzeye içim gitti. simay'a " üzülme simay. bundan sonra anan da benim baban da, merak etme"
dedi ya hay dedim senin canını yiyim ben.
netice itibariyle;

--spoiler--
üstü kalsın!
--spoiler--
senaryo zorlanmaya başladı. aynı şirkette hem cemre hem simay hem de banu var. bütün kızlar toplantı her an kavga yaşanabilir. bu bir tesadüf mü yoksa dizide heyecan tozu artsın diye yapılan bir zorlama mı?
merve boluğurdan önce ve merve boluğurdan sonra olmak üzere ikiye ayrılan dizidir.
oturdum ve normalde 10 dakika tahamül edemediğim diziyi baştan sonra soluksuz izledim arkadaş. ki benim ait olduğum izleyici profilinin loncası bunu duysa beni topa tutar azizim.
dizi daha bir gerçekçi olmuş en başta.

--spoiler--
-zeynep* in yanında cemre , güzel kızların yanında dolaştırdığı çirkin kız gibi olmuş. ezik , yok sayılan , zavallı. gerçekçilik budur işte azizim. güzel kız diğer çirkinleri domine eder , yokeder...
-zeynep-kuzey atışması tatlı başladı , yatakta biter. yakışır , kuzey karakterini anca zeynep gibi domine bir karakter bastırabilirdi.
-daha öncede dediğimiz gibi nihayet diziye şu sarışın ablanın dışında güzel bir kız girdi. oh bee...
-kuzey in kıymeti nihayet babası tarafındanda anlaşıldı. güneyin o kola takılan (öyle duydum yanlış olabilir) tatlı projesini bir tarafına takmazlarsa ben anlamıyorum bu işten.
-önüne geleni pataklayan kuzey efendi emekli komiser/mafya tripli çatlak silahlı adamı karşısında görünce birhayli tırstı. e doğal...ama kafayı gömmesini de bekledim yani. adam zorladı resmen.
--spoiler--
cemrede merve geldikten sonra pek bi geyik havaları var. her sahnede gevşek gevşek gülüyo. ohh be üstümden bi yük kalktı dalgama bakayım muhaha vari. kafa buluyo artık sanki dogaclıyo la bence.
Sımayın kurşunun önüne atlaması bitirdi beni düşünüyorumda hayatımda benim için bunu yapacak kadar beni seven bir kız olacakmı? bana daha çok beni canlı kalkan yapar gibime geliyor.
salak saçma gereksiz bir dizi daha yorumunu karşılayan bir yapıt.
en büyük şanssızlığı çarşamba günü olan dizi. geçen hafta trabzon maçı nedeniyle tam izleyemedim son bölümü. bu hafta da tam dizinin saatinde beşiktaş ın maçı var. şunu iki gün geç koysan nolurdu allahsız kanal d.