bugün

Agrisi cok fena olur,oturamazsiniz.
ergenliğimin baş belasıydı. aylarca adam gibi uyumadığımı bilirim. ortaokulda çok ders kaçırtmıştır bana.

şimdiki ortaokul ergenlerine allah sabırlar versin.

2 tavsiyem; sakın ola uzun eşek oynamayın. ağrı olduğu zaman en güçlü ağrı kesicilerden 2 tane alın. anca geçer. mışıl mışıl uyursunuz.
Çok ilginç bir kelimedir.
Omirilik soğanı da var.
bu kemiği ben ocak ayında üzerine düşmek suretiyle zedelemiştim. pis ağrı yapan kemik olmakla birlikte doktorlar ağrı kesici reçete etmek ve ortası delik ya da sadece o bölgeyi boş bırakan bir yastık önermek dışında bir şey yapamıyorlar. hala kendini hissettiriyor zorlarsam ağır kaldirirsam spor yapmadım uzun süre pandemi nedeniyle doktora da bir daha gidemedim egzersiz yapmazsam da süper hareketsiz olacaktım mayıs ayında başladım. iyi mi kötü mü yaptim bilmem zira kendini yine yüksek dozda hissettirmeye başladı muhteşem ağrısıyla. eğer bu kemiğiniz sorunluysa çok zorlamayın. squat yapmayın. aslında sanırım direk egzersiz yapmayın.
(bkz: pöçük)
Efendim kılların mütemadiyen döndüğü vücut bölgesi.
bakın bu arkadaşı sakın kırmayın. çok ciddiyim. bu sokumun kırığı acıdan iflah kesebilir. yıllar yıllar yıllar önce besyo mülakatına hazırlanıyorum, insanı dinden imandan çıkartacak kadar zorlarlar antremanda delice. fuck religion and faith neyse. bir gittim eve şaft balata dağılmış ama nasıl uyuyamıyorum ağrıdan. gözümden yaş aktı. omurgamın bile bir bölgesine kan oturmuş. doktora gittim film milm bilmem ne, kırılmış. sanki bilinmedik vaka gibi asistanlarına parçalı kırık örneği gösteriyor. bölge de belli yani göt semaları nihayetinde. sergiye çıkarır gibi koşun bakın bakın modu insanın biraz gururunu kırabiliyor. mülakata kalmış 1 hafta, mülakat da yalan oldu. girmedim. neyse tedavi şeklini beğenmediğim için tedavi reddi yapıp çıktım hastaneden. zira kafamda da soyut olarak kırık ve noksan kısımlar var ve bir zararı olmuyor.
spora kurulu hayatım yok oldu, hayat bambaşka bir yöne gitti benim için, zaten doğru düzgün giden bir şey pek bulunmaz; fragmanından belliymiş. ne kadar çok yazmışım kafam ağrıdı.
neyse sakın kırmayın özetle.
manda hanim sizin de saglam bir yeriniz yok malulen emekli falan olamiyor musunuz.

ne deseydim yuva yapmis sogut dali hanim mi deseydim.
Bir kız arkadaşım merdivenden kıç üstü düşmek sureti ile kırdı, omurları da zarar gördü. Haftalarca hastanede yattı, aylarca korse taktı ve yıllardır spor yapamıyor. Özetle yukarıda yazıldığı gibi aman kırmayın başınıza iş alırsınız.
Yarın kesinlikle buraya kelebek dövmesi yaptırabilirim.
yok beton bey yok. şans eseri yaşamımı idame ettiriyorum.
ne deseydim bb mi.