bugün

Biz para ile adam olmadik, her parasi olanida adam yerine koymadik.
(bkz: fakirler kızgın)

paranın et ile bürünmüş halidir..
saygılar..

fake cool.. eğer gerçek olsaydı ben tanırdım ya da o beni tanırdı.
yazarmış.
artık sözlükte kimseyi tanımayacağını zaten baştan söylemiş kraldır! zenginler varsa aranızda belki..
sahte kuul. ha gerçekse geçmişte hakkında şöyle bir şiir yazılmış;

--spoiler--
kendini burjuva ilan ediyor hergele
entry sıctıgı vakit oluyor büyük bir zerzere
sıfat yok besbelli gitmiyon mu lan berbere
sen anca rüyalarında cakarsın o masum kücük dilbere

ey cool adam nesin sen tosun mu
güvendigin ne bu kadar zikimden bile kısa olan posun mu
sen bizim kapıcının oglusun oglum kasma
yalancıya tüm yazarlar kosun mu ? *
--spoiler--
--spoiler--

fakirler gelmiş yine konuşuyor
kuul adam bunları hiç siklemiyor
kızdırmayın şimdi kendisini
parası neyse verir attırır sözlükten hepinizi!

--spoiler--
istediğini parayla çaylak yaptırıyormuş. Hodri meydan diyorum.*

edit: yemeyince yemiyor tabi. Tavşan gibi kaçtı adam düellodan.*
zorla kaşınanları çaylak yaptırmayan, parasal akımın en kuul öncüsü.. canının istediğini çaylak yaptırıyor sadece. *

edit: laflara bak azizim laflara? yemedi demeler falan. bu ne cahil ağzı böyle? sizinle diyalog kurmak bile hata kültürsüzüm!
bugün de zengin bir şekilde güne başlamıştır. tıpkı doğduğundan bu yana olduğu gibi.. dolarahahaha.
şu an da kız gibi bir teknede elinde viski, ağzında puroyla entrylerini giren zengin ve cool yazar. peki siz? iş yerinde çalışıyor musunuz yoksa? dolarahahaha. fakirlere çok acıyorum parasız kalayım ki!
kıskananların, çakma cool diyerek çamur atmaya çalıştı parasal akımın öncüsü..
(bkz: cool adam) olmadığı sabittir. daha düne kadar sapik degil sekse ac biri nikiyle milletin nik altında taşkınlık yapıyordu. bu sebeple çaylak da oldu. kendisi de iyi hatırlar. nik değiştirip uludağ sözlük'e mal olmuş bir yazarın adından faydalanarak prim yapmaya çalışmaktadır.
takip edilesi, eğlenceli yazardır. kalemi sağlam, bir o kadar da mizah içeriklidir.
çok şükür bugün de zengin uyanmış yazar. paranın et ile ürünmüş hali..
çok şükür bugün de zengin olarak uyuyacak yazar. parasal akımın öncüsü, kültürizm ilahı..
çocukluğu çok zor şartlar altında geçmiş kraldır..

babamın günlük verdiği 3000 doları harcamam gerekti. yoksa beni los Angeles'a yatılı vermekle tehdit ederdi. neymiş, komşunun oğlu günde 2000 lira harcıyormuş, ailemizin karizması çiziliyormuş. zorla harcatırdı her gün bana 3000 doları. zenginlik işte. başa bela azizim.
(bkz: urangu/#25651897) yarmıştır.
para tanrısı coolus'un yeni nesillere araç olarak bıraktığı, paranın vücut bulmuş hali.. günaydın herkese. fakirlere bile günaydın.

edit: fakirin biri eksilemiş. yok lan size günaydın münaydın.
yavaş yavaş yaklaşan yılbaşından önce miami'ye alışverişe gitmeyi, sonra da evine dönüp malikanesinde 500 kişilik dev parti vermeyi planlayan yazar. ayrıca fabrikamda çalışan, kurayla belirleyeceğim 50 şanslı işçim geceme garson olarak gelmeye hak kazanacaklar. gerçekten efsane bir gün olacak.
bebekken ilk söylediği kelime para olan, zengin kelimesinin sözlük karşılığı olan yazardır. bugün güne yine hunharca zengin başlamıştır.
bugün yine 'her zamanki gibi' zengin olarak yatağından kalkmış, zengin suyu ile yüzünü yıkamış, zengin kahvaltısını edip zengin vitaminler kazandıktan sonra, zengin arabasına binip zengin Aktiviteler yapmak için yola çıkacak olan zengin ötesi yazar.
hayatında hiç försağçi giyinmiş mi, merak ettiğim bir adet zengin yazar.
giymemişse zengin değildir, inanmayın.
(#25786165) halâ ahu tuğba filmleri izleyen birisi sanırım.
fakirlerin, ahu tuğba filmleri izlemekle itham ettiği yazar. tabii onların hayatı sıradan ve sıkıcı olduğu için zengin insan hayatını idrak edemezler, anca filmlerden görürüler. *
(bkz: dolarahahaha)
güncel Önemli Başlıklar