bugün

Cinemaximum da ki kolay fiyatı. Sadece kolamı pardon tüm kutu iciceklerin fiyatı bu. Damla su gibi bir markayı 2 50 lirada iteleyen türkiyenin sinema tekeli. Bir bilet 12 lira desek, 4 kişilik bir aile bilete 48 lira vericek 4 tane kola alıcak ve film izliyecek ama asgari ücret yüksek olsun. işci ve memur sınıfının cocuğuda olmak kendiside olmak zülüm bu ülkede.
Patlamş mısır 6 tl idi galiba şaka gibiler.
o da bir şey mi aquaparkta 7.50 lan. kafayı yemiş bunlar.
hadi mısırın fiyatı nispeten normal sayılabilir ama 2.5 litre kola bile 3.75 mi ne AMK.
bir türkbükündeki 20 tl lik kutu kola değildir.
Veeremicemizden değilde abartı amk.
sizi sikmek istiyorumun ticarette dile getirilmesi bu olsa gerek dedirten fiyattır.
-abi abiiiii oradan bir kutu kola göndersene.
-buyur canım.
-ne kadar abiiiiiiiii?
-6.50 lira.
-yuhhhhhhh sikseydin bari abi ne yaptın sen ya.
-hayır demem valla.
-neyse abi bırak geyiği sen oradan bana bir su uzatsana.
-buyur canım.
-ne kadar abiiiiiiii?
-4 tl.
-en iyisi tualetten su içiyim tualet nerede abiii?
-şurada canım giriş 4.5 tl.
-sizin ben .......................................................
geçen hafta eski kız arkdasıma ve kendime iki tane su aldım 6 lira bayıldım. olayın sarkastik yanı hatun suyu acmamıştı film bittiğinde.
gidin aşağıdan marketten 1.25 lik kolaları alın film başlayıncada için. bu kadar mı aptalsınız.
Başka sinema salonu mu kalmadı dedirten sorunsaldır.
fiyatlara kdv dahil mi bari.
Normaldir, haram ameller genelde masraflıdır. Kızlı erkekli karanlık yerlere gidilmez yani.
sonra vay efendim korsana engel olunmalı!

lan 1 lira ya var ya yok o kutu kolanın gelişinin. genç adam kız arkadaşıyla bir film izlemeye kalksa babasından aldığı iki haftalık harçlığı gömer.
Suyu 3 liraya satan bir mekanda normal olandır.
sinemaya gidip o kadar paraya domalınca marjinal olmuyorsunuz amına kodumun sığırları. Resmen enayilik. Şunu anlayın artık, sinema, tiyatro, festival vb aktiviteler bu ülke halkı için çok lüks. Sık dişini altı ay, otur evinde izle aynı filmi. Ha aylık Asgari ücretin çok çok üstünde kazanırsın, evin Kendinindir, para atacak yerin yoktur o zaman alır çoluk çocuğu giders izlersin filmini ve çıkıp "kolo olto loro yoo" diye ağlamazsin.

Kimse kimseye zorla satmıyor onu. Ağlamak yersiz.
prestige sinemalarında mısır artı kutu coca cola 9 liradır. mısır 6 lira olduğuna göre kola 3 liradır.
Sırt cantaniza yada montunuza saklayin migrostan 1.5 tlye alin.
Artik devletin sinema sektorune el atmasi gerektigini gosteren olaydir.
size zorla mi aldiriyorlar fiyatidir. zaten genelde sinemalar alisveris merkezinin icinde oluyor. gidin marketten alisveris yapin dilediginizce atin cebinize cantaniza nereye atacaksaniz. gidin tika basa yiyin filmi izlerken. illa misir alip domalmak istiyorum derseniz siz bilirsiniz.
atatürk havalimanı yurtdışı terminalinde 1 ad 33 lük miller biranın 24 törkish lira olduğu bir ülkede, oldukca normal denilebilinecek bir durumdur.
RTE ne diyordu ? Sigarayı bırakın. Demek ki bir paket sigara yerine bir kutu kola alacakmışız.
(bkz: Sigarayı bırakma teknikleri)
sinemanın yanındaki kipadan mısırımızı ve içeğimizi alıp kız arkadaşımın çantasına koydupta içeri soktuğum için beni ilgilendirmeyen durumdur.
Kutu kolayi içine almakla ayni etkiyi yaratabilir.
(bkz: serbest piyasa). zoruna gidenin borusuna gitsin!
kale center gibi güngörenin göbeğindeki avmde bile 13.5 liradır bileti. bide gözlük oldu sana 16. ebeni zikim dedirtir. 2 kişi gittiysen ağır sıçtın.gelir seviyen ne olursa olsun koyar aga. o ne biçim fiyatlandırma mk.