bugün

adam gibi adamdır.
candır. kuru fasulye de başka türlü yenmez zaten. hatta soğan da kestisye yanına bu toprağın çocuğudur.
helal olsundur, afiyet olsundur.
Türk' tür.
kurufasulyeye ekmek bandırmadan yemicen de neyle yicen, yanına bir de soğan kırcan cücüğünü yicen, offf offf.
yanına da bir baş soğan kırdıysa en asil duyguların insanıdır.
bunun nesi iğrenç. (bkz: entel)
akabinde yanına pilav alacak olan insandır.*
daha sonrasında da yumruğuyla soğanı parçalayıp afiyetle yiyen insandır.
kuru fasulyeye insan bandırıp yiyen ekmek olamayacağına göre başka bi çıkar yol kalmıyo hani, normal olandır.
ağzının tadını biliyordur. soğan kessin yanına bir de. oh. mis.

aaa bu medeniyetlerin yazarı bluevelve imiş ya. eheh. sen yeme blu. sen çatalla ye kuru fasulyeyi. eheh. güldüm ya.
banallik yapmasıdır.
(bkz: volkan2386)
çok doğru bir hareket yapan insandır efendim.çünkü insan parmaklarıyla yemek yediğinde, o yediği yemekten daha çok zevk alırmış,öyle diyor valla batuhan piatti..
Pankek, ekler vb.banmak varken ekmek banan fakir insandır.
Ayrıca, limit yok filmini izleyip novalginle kafayı bulmak
KURU FASULYEYi KICINA SOKUP YiYENDEN EVLADIR.
ağzının tadını bilen bir türk'tür.
yurdum insanıdır, candır, kardeştir.
kuru fasulyenin ekmeksiz yenmeyeceğini bilen insandır.
kuru fasulye yeme kurallarına uygun yiyordur. yanına bir de soğan kırdınmı tadından yenmez.

(bkz: kuru fasulye yeme kuralları)

kural 142: parmakları arasında ekmek bulunan herhangi bir elin önce işaret parmağı olmak üzere 5 parmağını kuru fasulyenin suyuna değdirip çıkarmak.

kural 368: kuru fasulye kokan yerde soğan olmalıdır. soğan masaya konulup güçlü olan elin yumruğuyla en az ikiye bölünmek suretiyle kırılır. aile bireyleriyle paylaşılıp afiyetlen yenir.
tadına varan insandır. yeri gelir parmağına bulaşanları da yalaman icab eder. herkes varamaz bunun zevkine, etli kurufasulye( tercihen acılı) , taze ekmek, soğanlı söğüş salata. *
yenmesi gerektiği gibi yiyen insandır.
akabinde soğanı eliyle hart diye ortadan ikiye ayıracak cücüğünü ağzına attığı esnada bir kaşık kuru fasulye, kuru fasulye suyuna banılmış ekmek, 1/2 ölçek (yarım kaşık) pilav ve 1 tam ölçek cacığı ağzına aş zamanlı sokarak türk olduğunu ağzının tadını bildiğini ortaya koyacaktır.

adam gibi adamdır, candır o can.
helal olsun yiğidim insanıdır. doğru olanı yapıyordur.
tuttuğu takımın oyuncusu gol attığında 'nasıl vurdu ama pezevenk' diyen insandır.