bugün

hakan boyav ye yıldırım memişoğlu nun performansları ile izlettiren dizi.
esra şengünalp için izleyen herkesin amk, olum ben sizin manitanıza sulanıyom mu? ayıp lan ayıp.
(bkz: kurtlar vadisi huşu)
yıl olmuş 2013, yakında 2014 olacak, hâlâ seyrettiğim dizi.

- rolü artsın dediğim adam * öldü anasını satayım. kara'nın torunu da öldü. yandın oğlum sen poyraz.

- hakan boyav döktürdü resmen. tek başına dizideki bütün oyuncuları cebinden çıkarır, silahına mermi diye sürüp art arda ateşler. saygılar abim. *

- sarp-murat ikilisi iyice sıkmaya başladı. bunlarla olmuyor yahu, olmuyor.

- savcı leyla'nın gezici * de uyuzun teki. hadi ben yemiyorum bu oyunları da yozgat'ta oturan vatandaş gezicileri bunun gibi şımarık, uyuz sanacak. ona üzülüyorum.

- bir de şu cahit oktar'ı öldürün artık ne olur. ilkokul müsamerelerinde rezil rüsva oldum, berbat ötesi oyunculuğumla öğretmenlerimi nefret ettirdim kendimden. ben bile bu halimle cahit'ten daha iyi rol keserim. üstelik yarı fiyatına. şaşmaz brothers, alın beni laaaaaan! *
akp iktidarda kaldıkca kalitesi yerlerdedir adamlar rahat senaryo yazamıyorlar niye çok para harcasınlarki ayrıca diziye kaliteli oyuncuların girmemesinin sebebide akp propagandasının yapılmasıdır iyi oyuncular niye bu propagandaya ortak olsunlarki.
Polat alemdar'ın ölümsüzlük hilesi yazdığı bir dizidir. (bkz: Hesoyam).
heyecanla saatini beklediğim dizidir.
kendi günü kendi saati olan bi dizi işte; varın gerisini siz düşünün.

polat alemdar olmasa çok güzel dizi.

aynura yengeniz olur, uyandırayım.

(bkz: esra şengünalp)
akp'nin dizidir, senaristleri akp belediye başkanı adayı olsa şaşırılmamalıdır.
az sonra abdülhey'in polat'a kafayı gömeceği dizi.
(bkz: bi bitmedi amk)
izleyenlerinin düşük seviye olduğu aksiyon adı altında ortalıkta dolaşan pembe dizidir bildiğin....en boktan amerikan filmi kadar bile çatışma sahnesi içermez...

bi sürü takım elbiseli adam oradan oraya yürür durur mk...mal dizisi...hele bide bu diziyi izleyip bu diziden ülkenin durumu hakkında tahminde bulunanlar varki evlere şenlik mk...
asrın dizisidir.
abdülhey sonunda 'sikerim lan seni, bi ölemedin gitti' deyip kendisi öldürecek polat'ı.
abdülheyin polata ızdırabını s.kerim dediği dizidir.
az önce aldülhey ile polatın tanışma sahnesini gösterdiler. polat ın içtiği sigaranın dumanı ekranı kaplıyordu. buzlama falan da olmadı. yoksa sigara sahneleri kurtlar vadisi pusu yu kapsamıyor mu?
Gun gectikce insanin canini sıkan film. Silahi olan ates ediyor. Cok abarttilar.
bayan dizi.
ezeli keşfedene kadar dizi diye ara sıra baktığım yapım.
gerizekalılara hitap ettiği için çok yavaş akan dizi.
benim için iskenderden sonrası olmayan dizi. ama 10 küsür senedir kendini izletiyorsa içerikten bağımsız saygı duyacaksın hocam.
Artık abstre bir boyut kazanmıştır,

Bence bitirsinler.
abi ve kardeşin 10 yıldır parayı kırdığı dizi. devam ettiriyorlar cünkü necati şaşmaz'dan bu dizi dışında başka bir cacık olmayacağını biliyor raci şaşmaz. akan para kardeşime aksın diyor heralde. 10 yıldır dizide rol alıyor halen yetenek sıfır. insan oyunculuğunu bir damla geliştirmez mi arkadaş, bir arpa boyu yol alamaz mı ya? surekli kasıntı halde.
10 Yıl önceydi galiba bunu saçma sapan bir tarikat kaçırmıştı. Orda ördürdüler diye diziyi bıraktım hala ölmedi mi bu dizinin ana kahramanı. Adam Lokman Hekim Mübarek.
şubat 2003 ile aralık 2005 arası bu dizi ile yatıp kalkan, o dönem youtube ve bilimum video paylaşım ortamı hatta nerdeyse internet bile olmadığı için show tv de pazartesi günleri fragmanının yayınlanmasını bile dört gözle bekleyen biriydim. herkes süleyman çakır için ağlarken ben cerrahpaşalı için, pala için, aslan bey için ağlıyordum. bir ara tilki andrei karakteri dahil olmuştu diziye. aha dedim polat alemdar bu arkadaşıda iki bölüme kalmaz delik deşik eder. ama tilki anderi bir anda ortalıktan kayboldu. bugüne kadar polat alemdar denen 9 canlının öldüremediği tek düşmanıydı. bence senaristler biraz akıllıysa polat alemdar ı ve bu diziyi tez zamanda bitirsinler. ben üç yıldır tek bir bölümünü izlemedim. hatta biz eski ''vadiciler'' kendilerinden şöyle bir final istiyoruz. polat alemdar ı tilki andrei öldürsün. en azından bizi unutmadığınızı anlayalım.
güncel Önemli Başlıklar