bugün

askerliğimi kıbrıs'ta yaptığımdan ötürü zamanında bizzat şahit olduğum hadisedir. türk askerini işgalici olarak görürler ve genelde esnafı bir mal 5 liraysa 50 lira fiyat çeker. ister al ister alma. şerefsizin umrunda değildir. rumlar AB'ye girmiştir ama bunlar girememiştir. sebep olarakta türkiye'yi, bizleri gösterirler. halbuki bilmezlerki analarını rum askerlerinin altından türk askerleri kurtarmıştır. lan biz olmasak açlıktan ölürsünüz. AB'ye giremiyorlarmış. biz olmasak AB komple size girmişti. o adanın sivri kısmı götüne girip çıkmasın inşallah.
(bkz: boşaldım rahatladım)
rum kesimi tarafından insanlara tecavüz edildiğini zannedip barış harekatını yaptık, nereden bilebilirdik sizin kendi isteğinizle rumların altına yattığınızı. yıllarca sübvanse ettik ,kaynak akıttık.
biz sizi değil vatan toprağını kurtardık.
Aslinda civar koylerinde turkler olesiye sevilirken -hatta bazilari sadece rumca bilir bu abilerin- sehirli takilan,alkol,seks ve apaci muzigi uclemesini din edinip bu ikonlar arasinda sıkısmıs yeni nesilin ettigi laftir.
boğazlarından geçen sendika destekli yüklü maaşları bizim hazineden gidenlerin terbiyesizliği.
kıbrıs'taki nankör halkının cami duvarına kaka yapmasıdır.
türkiye yardımları sayesinde en fakiri bile krallar gibi yaşayan nankör milletin söylemleridir...analarının rumlarla olan ilişkilerine karışmayacaktık arkadaş...*
(bkz: senden ötürü mü benden ötürü mü)
2010 yılında türkiye den 1 milyar 100 milyon dolar hibe ve yardım almış bir ülkeciğin, namkör, gözüne dizine durasıca zavallılarınca açılmış bir pankarttır.
madem ki halk'ın düşüncesi bu , o zaman saygı gösterilmesi gereken düşüncedir. artık bu devirde bir baba on yaşındaki bir çocuğuna bile istediğini yaptıramazken orada 30 yıllık bir devleti de artık halkıyla başbaşa bırakmak gerekiyor. kurtulun artık şu "yavru vatanımız" rüyalarından. ana, baba, yavru devri geride kaldı. artık irade devri ve iradelere saygı gösterme çağındayız. biliyorum zor olacak bazı kafalar için ama; gerçek bu.
merakla soruyorum 'ankara ne paranı, ne paketini, ne de memurunu istiyoruz' diyen vatandaş o memur o paket o para olmasa bütün ambargolara rağmen nereden bulacaktın o pankartı yaptıracak parayı.
ıssız bir adada adriana lima ile birlikteyken, artık o adanın ıssız olmamasından dolayı söylenilebilecek durumdur.
tarihten, vicdandandan, minnetten yoksun bir avuç piçin açtığı pankarttır.
kurtarıldınız malesef hassiktir.
açık bir şekilde, şerefsizliktir. bu kadar da, haysiyetsiz olamaz bir insan. kızgın olabilirsin ama büyük laf etmeyeceksin.
abiliği sevmez türk milleti.. abidir zaten.. lakin bizi kurtar türkiye diye yalvarıp, kurtardığımız hainleri, yıllarca kıbrıs yüzünden ambargo çektiğimizide unutmayız..
türk milletinin abiliği ne çok sevdiğini bir kez daha göstermiştir. bırak abisi artık bırak ta kıbrıslılar ne yapacağına kendileri karar versin.
evet kurtarıldınız maalesef keşke gözlerinizin önünde analarınızı, bacılarınızı, kardeşlerinizi becerselerdi nasıl pankart açardınız ne yazardı bilemiyorum.*