bugün

bazı zihniyetsiz dingillerin ülkücülere sallamak için sebep buldukları işarettir.
kurt işareti yapmak hiçbir siyasi partinin tekelinde değildir bu lafı söyleyen sizlersiniz uzakta aramayın. iki üç orospu çocuğunun yaptığı caniliği zihniyetsiz şekilde ülkücülere yıkmaya çalışmayın.
"Kadınlar size Allah'ın emanetidir! Hz. Muhammed (S.A.V)" şeklinde tweet atan mhp ye bazı aptalların attığı aptalca yorumları da ibretle okumuş bulunmaktayım. ülkücüler kadınına her zaman en iyi şekilde sahip çıkar hiçbir kadına da zülmetmez çünkü "Kadınlar size Allah'ın emanetidir! Hz. Muhammed (S.A.V)" bu söz onlar için yeterlidir. ayrıca ülkücüler cahil olurmuş hayatımda çok fazla ülkücü tanıdım lisedeki hocalarımın çoğu ülkücüydü hepside yardımsever ve bilgili insanlardı şuan okuduğum üniversitedeki hocalarım da ülkücüler bu kişilerde sıradan hoca değil profesörler doçentlerdir. kendine arka yapmak isteyen dingilleri ülkücü olarak görmek sadece sizin cahilliğinizdir.
ayrıca türklüğün simgelerindendir. atatürk de zamanında bu işareti yapmıştır.
edit: cahillerin yahudilere ait görmesi normaldir.
bir milletin tarihinde bulunan daha karizma bir hayvan olabilir mi? zamanında türk bayrağı-kurt simgelerini içeren bir dövme yaptırmak istemiştim. aileme konuyu açtığımda, maalesef babam bile olaya bu açıdan bakamamıştı ve üzülmüştüm. sonradan düşündüm ki, herkese açıklama yapmak zorunda kalacağım, bende bilgisayarıma duvar kağıdı yapmaktan ileri gidemedim. 1000 yıldan yaşlı bir efsanenin, bir milletin simgesinin, siyasi partiler ve katillerle aynı yerde olmasına çok üzülüyorum.

tanım: çook yanlış anlaşılmış bir hayvandır.
viking sembolü olunca: ooov çok karizmatik. kurt işte abi ya. adamlar kendilerini anlatıyor.

türk sembolü olunca: köpeksiniz işte ahahah. kendinizi hayvan olarak mı görüyorsunuz?
zamanında çocuğun biri metalci işareti yapıyordu gittim sen ülkücü müsün dedim, cehaleti görüyon şimdi dinlemediğim metal grup kalmadı.
asya uluslarının çoğunda ***tavşan kulağı*** işaretidir..
kurt işareti olarak asya'da karşılığı yoktur..
gelelim fasulyenin faydalarına.

roma imparatorluğunda ve ingiliz krallığında geçerli kurt işaretidir.

insan acaba diyor,???? ..