bugün

9. Nesilden sonra sozlugun tadi pek kalmadi zaten.

Trolu bile kaliteliydi.
Daha dün gibi. ilk geldiği zamanları hatırlarım şimdi kocaman oldu hayta. Hey gidi.
7 numarayı James bond'a kaptırmış olmanın verdiği azim ile yazan güzide insan.
Şaka bir yana yaşın yada cinsiyetin önemi yok sözlükte seviyeli ve harbi yazanlardansin. Küresel!!
az önce yaptığım çıkarıma göre 30 yaş üstü olgunluğu taşıması kuvvetle muhtemel olduğundan şaşırtmayan durum. değilse de özür dilerim. malum kadınların yaşı sorulmaz. *
Benim bildiğim 32-33 falandı. Zaten çok uzun bir süre bu nik askıda kalmış. Aktif değil. Yüksek ihtimalle başka "karanlık" bir rumuzla yazıyordu. Sonra ne olduysa yeniden buna döndü, ya da bir kankası hesabı ona devretti. Konuya dönecek olursak yaşlı biri değil.
Swssswwwssff))
Saygıda kusur etmeyiniz.

görsel
Sözlük eskisi olduğunu gösterir , saygıda kusur etmeyiz haddimizi biliriz.
ölçülü tavırlarından, diyalog sahibi olmasından, yargılamadan infaz etme huyu olmamasından, iyi niyetinden zaten tanımayanın da anlayabileceği durum. iyi ki bu sözlükte yazıyor.
dünya ahiret bacımızdır.
5. nesil ne demek biliyor musun? küresel sözlüğe üye olduğunda televizyonlarda dallas oynuyormuş demek.. adalet partisi iktidarından beri sözlüğe üye demek.. internet daha icat edilmeden önce sözlüğe üye olmuş demek... ceddin deden, neslin baban'daki nesil demek..

bu gibi tekinsiz insanlara durduk yere bulaşmamak gerek...
Aplamizdir...

saygılar ve de sevgilerle...

Öhmm...

Ehehe..

Swh ..
Aslında bu muhabbetten çok malzeme çıkarda, hafiften bir tırsıyorum.
milfler daha seksi oluyor bence. inan şuradaki 20 lik kızlar eline su dökemez.
Artık küresel dede mi diyelim yoksa nine mi buna sen karar ver küresel!!. Anaaa harbiden yaşlıymış ;)
E?

Ben de sekizinci nesil.

Bi numarası yok.

Yaşlı da sayılmayız henüz, 49 buçuk yaşındayız şunun şurasında, torun seviyoruz filan.
Kavgada bile söylenmez o laf.
Yalnız bir düzeltme yapayim;

Ben 5.nesilim.

Daha da yaşlıyım. Yapyasli, yaşlı,y...

Evet
Kafanızı kollayın, her an uçan bir tuğla kafanızda patlayabilir.
Einstein bok yemiş.

Evet
kuresel ikinma'nın yaşlı olduğunu gösteren durumdur.