bugün

çapları 4 işlem matematiğinden ibaret olanların mucizesi.

not: la ol'm nasıl bir şakasınız siz?
Ya bir bıkmadınız bu yalanları sıkarken..

Sözde 19 "mucizesi"ni keşfeden peygamberliğini ilan etti, kuran'ın değiştirildiğini söyledi ve bu yüzden öldürüldü.

Sünni islam'ın kalesi el ezher böyle bir "mucize" olmadığını, tüm iddiaların yalan dolan olduğunu ilan etti.
Bıkmadılar bu mucize yalanından...

Yav he, kaptan kusto Müslüman oldu, Armstrong ayda ezan sesi duydu...
Kuranda bu tarz mucize aramak çocukluktan bu yana bana gerzekçe gelmişti hep. Yani aslında içten içe inanası gelmiyor da böyle şeylerle kendini avutuyor gibi. Tabi bu kitlede iq denen nane çok bereketli olmadığından iki adım sonrasını da görmüyor. Diyelim ki birader 19 mucizesi katıksız şekilde doğru ee bu hayatımızda neyi değiştirdi, yani milyonlarca olası mucize varken mucizen ola ola bu mu yani? Bu aksine inanç zayıflatır.
(bkz: götünüzden element uydurmayın).
19 mucizesi tanrı'nın kuran'a attığı imzadır.
nokta.
gizem seven insanların dikkatini çekendir.
rakanları yan ekle üstten çıkar alltan bağlama yap 2 ye böl 3 le çarp hesaplamalarıyla 19 rakamı bulunarak adına mucize denmesi durumudur. bunlar harbiden kafayı yemişler. gerçekten çok yazık.
(bkz: bahailik)
mfö'de de var. ne güzel şeysin yaşın 19 diyo dedem.
Yanilmiyorsam yahudiler de kabalayla uğraşıyor. Bence dini metinlerin böyle bir amacı yok.
Yokki.
Entry nerde? Dedi. Ondan az daha yazdım.
görsel
Off gidin tedavi olun deliler.
kafayı bunla bozmuş yeni bir türedi takımı mevcuttur, kayda değmez.
kur'an da mucize aramaya gerek yok ama, kiminin canı ekşili çeker!!!
19 madem bu kadar mucizevi bir sayı neden 18 ile 20 arasında?
görsel

Olmayan mucize. Yalan oolum bunlar inanmayın bu şarlatanlara!
On dokuz sekiz daha mucizevi bir sayı.
(bkz: Hurûfilik)
Bu sayılar yolundan bir şeyler açıklamaya çalışan nesimi'nin canlı canlı derisini yüzdüler Halep'te, aman diyim.
Burdan tüm edipist arkadaşlara halis aydemir hocamızın selamını getirdim. ikisinin münazarası youtubeda tek parça mevcut. Başputlarının kırılışını izlemeye tahammülü olan herkes izleyebilir.
Edit: bakın rastgele girdiğim entry 38.
Entry imiş. Bilin bakalım 38, 19un kaç katı? Evet 2 katı. Bu da mı tesadüf?
Edip Yükselin bu konuyla ilgili bir kitabı var .
Siz kurandaki emir ve yasakları öğrenip uygulayıp öğretinde, 19u 49u söyle dursun.