bugün

dindar olduklarını herkeslere göstermek için yapılan abartılı eylem. adamlar nasıl dindarlığımızı göstersek diye akıllarını yitirmişler.
yakinda carpilmalari muhtemeldir.
Allah akil fikir versin.
ben pastaya pasta demem içinden dansöz çıkmayınca.
sonra ülke niye gelişmiyor?
yarasın dedirten olaydır.
"Kur'an'a laf edemezsin" diyen Atsız Ata'ya dinsiz yaftası yapıştıranlar, Kur'an'ı pasta yapıp yemekte sakınca görmüyorlar.

Welkam tu niv törkey.
kuran-ı kerim'i sindirmek amaçlıymış. * yerken belki sorun değil ama sıçarken absolutely haram olacak eylemdir.

ki bu millet üzerinde arapça temel fıkrası yazan kağıt bulsa, öpüp başına koyar.

o yüzden lütfen sıçmayalım arkadaşlar.

edit: imla.
helvadan put yapıp yiyenlere laf atan zihniyetin ürünüdür. putperestler bunu 1500 yıl önce yapıyordu bunu belki mazur görebilir ama 2015 yılında bu zihniyet aleni gerizekalılık belirtisi.

(bkz: gerçek islam bu değil) bunu unutmayım.
kuran-ı kerim şeklinde halı saha yapıp, dinin ayaklar altına alınmasından iyidir bence.
çok net söylemek gerekir ki eğer şunu muhalif bir kesim yapmış olsaydı yandaş medyada manşetten yerden yere vurulur tabiri caizse anası skilirdi. malum şahıslar meydanlarda bar bar bağırır "kutsalımızla alay ettiler" şeklinde ajistesini yapardı. e tabi yapan bunlardan olduğundan haber dahi olmayacaktır.
bakara makaraya ses çıkartmayanlar yine susacaklardır.
- allah affetsin, ben nisa suresini yedim. sen?
şu hareketi muhalif kesimden birileri yapsa, kutsal kitabımıza hakaret ediliyor diyerek ortalığı velveleye verirlerdi. ama bunu yapan bakara makaracılar olunca kimseden ses seda çıkmıyor.
kafayı yemiş insan hareketirdir. bir de bunu yapan müftülük. diyanet inceleme başlatmış.

http://odatv.com/n.php?n=...staya-inceleme-1904151200
Bugün kuranın pastasını kesen yarın islamın helvasını kavurur, dedirten hadise.
Kur'an ziyafetini çok yanlış anladılar...
akp zihniyeti tarafından gerçekleştirilmiştir.
Dindar lobisinin seçim öncesi oyunları bunlar (!)
Bu insanlardan nefret ediyorum.
şerefsizliğin, dine hakaret etmenin, din ile dalga geçmenin dik alasıdır.
http://i.imgur.com/kqbXvuQ.jpg

peygambere hakaret kaldırılmazsa bana eyvallah diyenler bu topa girmemiş nedense...
kuran-ı yerim diyen de olmuştur illa ki.
(bkz: kuranı pasta yapıp yiyen müftü)
ekmek yoksa kuran yesinler.
şaşırtıcı durum.
Hakaretin önde gideni. Vatanı kurtarmak için ömrünü savaş meydanında geçiren , cebinden para verip kuran'ı herkes anlasın diye türkçe'ye çeviren mustafa kemal'i camiyi ahır yaptı diye suçlayan bir ideoloji , dinimizin rehberi olan kutsal kitap ile açıkça dalga geçiyor , akıl alır gibi değil. Çok sevdiğim ve inandığım bir hadiste peygamberimiz " bilmiyorlar , bilselerdi yapmazlardı " buyurmuş.ama bunlar bilmeyi de geçmiş öğrenmeyi unutmuşlar. Yazıklar olsun.
dindar degilimdir ama dine ve dindar insana saygim sonsuzdur.

bu adamlarin yaptigi "bakin biz ne kadar dindariz, bizi sevin" tarzi bir eylemin ele yuze bulasmis halidir.

her toplum cehaletten ceker. malesef bizim ulkemizde her kesimden cahil insan bolca var.