bugün

fetöcü diyanet işler başkanı ali erbaş açıklamasıdır.
http://t24.com.tr/haber/d...ranlik-bir-kalptir,766203

bu açıklamayı yapan adam profesör bir de.
ve bu adamın görevi insanlara islamiyeti anlatmak, sevdirmek...

ama bu ne yapıyor?
sevdirmek yerine korkutuyor, soğutuyor.

ulan "şeytan" lafını duyan çocuk korkar. sen neden şeytanlı meytanlı şeyler söylüyorsun. sen çocuklara kuran'ı sevdirsene.

çok geriyorsunuz beni ya, gerçekten birkaçınızla mahkemeliğim, hadi git sen de ver.

böyle bir açıklama yapan adam diyanet işleri başkanı değil, sıradan bir müslüman bile olamaz...
bunu diyen birini kaideye almak da gevşekliktir.
hem fetöcü olacaksın, hem diyanet işleri başkanlığı ile ödüllendirileceksin.

her fani bu kadar azıtır, normaldir.
Bunun suyu ısındı.
Nereden buluyorlar böyle tipleri bilmiyorum.
Șeytan, çocuklara Kuran okutulan Kuran kurslarinda çocuklara tecavüz edendir.
Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul yıllarında istisnasız her sezon kuran kursuna gittim, kuran da okudum, namaz surelerini de bilirim, ezan sesini duyunca camiye de çok koştum. Ve fakat Bunların ahlak ve faziletime hiçbir olumlu getirisi olmadı, olamaz da zaten. Çünkü olsa islam ülkeleri rezillik içinde yaşamaz, müslüman deyince akla sakallı teröristler gelmezdi. O yıllara bakıyorum da keşke yüzme kursuna falan gitseydim veya gönderselerdi beni.

Ayrica şeytan> çöl ilahları

(bkz: heil satan)
Bu sözü söyleyen insan (cümle içinde geçmiş, önünü arkasını bilmediğim için bu manada denmemiş de olabilir ama, bu söz baz alınarak esas konu değer budur inancında olan herhangi biri) Allah'a indirdiği Kur'an ve yolladığı elçilere Allah'ın dini olan islam'a iftira etmiş olur.
Tipik bir Fundamental Hıristiyan, Yahudi ve aynı zaman da selefi-eşari zihniyetine göre hüküm vermiş olur.
çok doğru söylemiştir. nitekim allahtan uzaklaşan kimse şeytanın yörüngesine girer demek istemiştir.
Yahudilikten ileri gelen parazitik ozellikleriyle iflah olmaz bir hasareden Al haberi
Kac kere soyledim bu yahudilere, hele turk taklidi yaparak semitizmi yaymaya kalkmayin.
Birinizin Sonu kotu olacak.
Kesin.
en azından canlı bomba olmazlar. (bkz: alahu akbar)
ışid, el kaide türevlerinden habersiz tip beyanıdır.
Doğru bir beyan. Tepki gösterenler seytanlasmis yeni nesildir.
Kuran kursuna gidip tecavüze uğrayan çocuğun yanında melek olsa ne olmasa ne.
gotumle bile gulemedigim soylemdir.

islamiyetle alakasi olmayan "gavur" cocuklar senin kullandigin bu bilgisayari, interneti, telefonu, televizyonu ve daha 1000lercesini yapan cocuklardir.

Eeeee, bu durumda sen seytanla beraberlik yapmis insanlarin icatlarini mi kullanmis oluyorsun ?
Diyanet’in acilen kapanması lazım.