bugün

e doğru diyen tiptir. namaz diye ibare yokmuş sonuçta.
doğruyu söyleyen tiptir. namaz yok ama kadın nasıl dövülür, ne zaman dövülür sorularının cevapları vardır. barış dini falan da diyorlar. ulan eskiden inanıyordum bu dine, acıyorum şimdi o geçen boş zamanlarıma. inanmayın, hepsi yalan.
yazar doğru demiş namaz farsça, arapçası salat tır bu nedenle kuranda namaz geçmez. ihsan eliaçık gibi hocalar idda eder. aslında yanlış hatırlamıyorsam üç vakitten bahseder kuran. salat dua dır. eee namazda bir dua ve birlemedir. iman kavramı ve tehvidin ve islamın özeti fatiha suresidir. dinde türbe, şey, şıh, cemmat olmadığını mealde görürsünüz. yanlız sana kulluk eder yalnız senden yardım dileriz yazar. ama millet aracı koşmayı, medet diye nida etmeyi pek sever ve gizli şirki sever. bidat nedir bunu bile bilmezler. kuranın ilk ayeti ikradır yani oku, aklını kiraya ver demez. ama ne müslümanı nede ateisti okumadan birbirine uydurup uyrurup laf ebeliği yaparlar. islama inanmayanlar inananlardan daha çok ilgilenmesi, araştırması ve sataşması ne kadar komik.
Kuranda namaz kılınması gerektiği yazar lakin nasıl kılınacağı yazmaz.