bugün

hoşgelmiş eküri yazar. inşallah altıncı ayakta yatmaz.
Kesin 5. ayakta yatmış yazardır.
Ganyanı büyük eşekler kazanmıştır, muhtemelen.
(#19603016)"entarisini" yazmadan önce benim ne yazdığımı doğru okusaymış kafası karışmazmış. anti itü'de ne yazmışlarsa ben buraya aktardım sadece. onları o sözlükte direk kim yazmışsa eğer iftira atmışlarsa git onlara sor. aynı başlıkta iki kişi benzer şeyleri yazınca benim de dikkatimi çekti çünkü o yaştaki bir kadının trollük yapması bana çok komik geldi. ayrıca aylar önce yazdığım entryi şimdi bulup çıkarıp nickaltıma damladığına göre o entrymi tesadüfen görmüş olamazsın. sen git sahibin gelsin. o kadın için sadece trol dedim diye dua et ayrıca. ben o entryi yazdıktan sonra burda 4 kişi bana mesaj attı o kadın hakkında neler neler anlattılar sen uyu daha saf. itü'deki nicklerini bile bana açıkça söyleyenler oldu, yalan konuşacaklarını hiç sanmam. ben itüde çok kısa kaldım ayrıca. kimin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor çünkü iğrenç bir sözlük.
nickaltına entry yazıp nickaltını kabarttığım yazar.

sen o kadını tanıyorsun heralde ki o yüzden iftira atılmış gibi düşündün. tekrar diyorum ben anti itü'de okuduğumu yazdım. o entryleri yazanların tekinin nicki verapi tekinin de recel. git onlara sor yazdıkları doğru mu değil mi. he ama diyorsan ki bu kadar mı bildiklerin. hayır! o kadının ekşi'deki feyk nickini de biliyorum ayrıca, burdaki nickini de biliyorum. bi dahada nickaltıma filan gelme ne soracaksan özelden sor. herşeyi burdan anlatamam.
büyük konuşup duruyordu ama söylediklerini yapamayınca kaçtı gitti. ortalık karışacak filan diyordu ama kendisini sözlükte göremiyoruz uzun süredir ne tesadüf.

tanım: entari seven bir yazar.