bugün

özel mesaj marifetiyle tehditler alıyorum.

"gece uyurken saçına çiklet yapıştırıcam" diyeni mi ararsın? "seni sandalyeye bağlayıp 3 kez üst üste şafak sezerli hababam sınıfı izleticez" diyeni mi ararsın? "mor dantelli iç çamaşırlarımı önünde çıkarıp seninle gara zorlan cinsel ilişkiye giricez" diyeni mi ararsın? yazmağa korkar oldum. titrek kalbim daha fazla dayanmıyor ama yazmak da istiyorum.

işsiz olduğum için düşünmeğe çok vaktim oldu ve dedim ki nihayetinde "olm tırsak suya sabuna dokunmayan, ossuruktan bile osssuruk mevzular hakkında yazarsan kimse senle uğraşmaz". ve işte böylesini sikik mevzularda yazma konseptimin ilk konusu; random gülüş analizi.

random gülüş denilen şey, malumunuz olduğu üzere, kabiliyetsiz gibi gülmek. ilk insan henüz ateşi bulmamış önüne klavye koymuşlar o da basmış. yer çekimsiz ortamda surata boşalmak gibi. geniş ağızlı sürahiyi kafaya dikmek gibi. saçma sapan bi şey işte. başlıyorum.

asdfasdfasdfasdf: takıntılı, mükemmeliyetçi insanın random gülüşü. böyle gülen biri ruh hastasıdır uzak durun.

ahahashasshahashss: küçümseyen bir gülüş. karşıdaki size böyle diyorsa size aslında "şebeksin beolm" demek istiyorudur.

sdjsjsdjdjdjjj: bol "j" kullanımı random gülüşler bana samimi gelir ve "sen öyle bir şey dedin ki gerçekten ambale oldum. iptal oldum" demek istiyordur karşımızdaki.

şlkjhbmnöçkjhgfghjklşlkjhg:böyle gülen biri beyinsizdir. uzak durun. belki de deccaldir.

daha fazla analiz için sayfamı beğenmeyi unutmayın arkadaşlar. iyi günler.
--spoiler--

ahahashasshahashss: küçümseyen bir gülüş. karşıdaki size böyle diyorsa size aslında "şebeksin beolm" demek istiyorudur.

--spoiler--

bravo.