bugün

insani pic gibi birakan durumdur. evet baska bir ifade bulamadim kusura bakiniz. (bkz: kusur).
soyle anlatayim; ders calismak gibi bir gaflete kapilmissinizdir cunku vizeleriniz vadir. malum kitap acilir baslik okunur kitap kapatilir. yetherrrrr dersiniz yether bunaldim bu ne ya ustume geliyorlar bu ne alicam simdi ceketi gidecem dersiniz sonra gitmeye de usenirsiniz. gokten bir isaret bir ilham bi isik bi osuruk bir takla bir sey beklersiniz ve gelmez. sonra tum umutlar kesildiginde dersiniz ki muzik benim en yakin kankim ben gulerken o aglamaz dersiniz. o aynaydi gerci neyse. malum kulaklik akillara gelir zor zahmet dugumleri cozulur kulaga takilir ve play keke play dersiniz. ama o da ne bozulmus bu aq kulakligi. teki calismiyor. at cope ulan at dersiniz ama atmaya da usenir oyle pic gibi dinlersiniz muzik zehir olur.
insanı deli eder. ya madem gidecen, öteki tarafı da al yanına, niye tek gidiyorsun.
hele bir de o taraf bi taraflarına bastırınca vs çalışıyorsa, o daha büyük bir rezilliktir. insana tuhaf tuhaf, çarpılmış gibi hareketler yaptırır, kulaklıktan iki sikik ses duycam deyü quasimodoya dönersiniz.
rezillik.
kulaklığın var olmamasından iyidir.
edit: züğürt tesellisi işte.
Kulağının teki sağır olan birisi (ben) için sorun olmayan durumdur.

Hatta işime bile geliyor yani.
Dünya ile ilişkinin kopmadığının göstergesidir.
seslerin seçilerek sağlı sollu kaydedilip kulaklıklara o şekilde aktarılmasından dolayı tek kulaklıkla asla ne bir müzik ne oyun ne de film keyif vermeyecek, eksik kalacaktır.

oyunlarda yerden gelen sesleri bu kulaklıklar sayesinde algılar, adamın geldiği yönü bulurduk eskiden, hey gidi günler.
Sinirimden kopardığım tarafıdır. Kopunca çalışılmamaktadır.

Kulaklik dedigin kulakta duracak, öyle asi hareketler falan cekemem ben.
Müziğe tecavüz etmemek için genelde o diğer tekide ben koparirim tecavüzün her turlusune karşıyız .
sürekli başa gelen durum.
güncel Önemli Başlıklar