bugün

kulağımda bir dakika bile durmayan yaratıktır. müzik dinleyemiyorum ulan durmuyor diye.
snoopy. en iyi arkadaşım, dışarıdakilerin sesini hiç duyurmuyor.
hakkında güzel bir yazı yazılmış ve cidden bende dahil olmak üzere gençliği dış dünyaya kapatan bir alet. itirazı olan ?
http://www.bbc.co.uk/turk...928_ipod_headphones.shtml

--spoiler--
Bir zamanlar deplasmana giden futbolcular takım otobüsünde kağıt oynayıp sohbet ederek aralarındaki bağları pekiştirirken şimdi hemen herkes yolculuğunu seçtiği müzik ya da filmle başbaşa geçiriyor.

--spoiler--
ayda bir değiştirmekten yorulduğum zorunlu ihtiyaçtır ne yazık ki.
(bkz: beats by dre)
bir gece katilim olacak diye korkulan cisim. her sabah boyna dolanmış bir şekilde uyanılır uzun uğraşlar sonucu çözülür ertesi gün yine aynı durum. sonuç olarak kulaklığın önce bi teki sonra diğr teki bozulur ayda 2 kulaklık değişilir. * * *
en iyisi de en kötüsü de bozulan, lanet olası ticari eleman, yapmayın şunları şöyle ya..
en kötüsünü alıcam lan bundan sonra bak beni delirtmeyin.
En cok bozulan elektronik esya.
bir tarafı bir şekilde "mutlaka" bozulan alet. anlamadım ben bu işi. bu kadar mı zor sağlam bir kulaklık üretmek.
1 saat boyunca kulaklıkla bir şey dinlenirse kulaktaki bakteri sayısını % 700 artırır.
her seferinde.
görsel
çözümü varmış. *
(#15042651)
hayatimin vazgecilmezlerinden. lakin kulaklarim icin cok sagliksiz.
otobüste müzik dinlemeyi sağlayıp, hayat kurtarır. size yer vermeniz için her türlü psikolojik yolu deneyen kişileri unutur gidersiniz. bir de gözünüzü kapadınız mı tamam.
dizüstü bilgisayar için kalitelisini bulamadığım alet. 2,3 liralık ucuz olanları 1-2 haftada bozuluyor.
allah tüm sevenlere, çanta içerisinde birbirine dolanan sağ ve sol kulaklığın azmini isteğini şehvetini arzusunu versin. amin.
gece canlanıp birbirine sarılan siz inat edip ayırdığınızda bir tarafı bozularak sizden kurtulan canlı türü.
philips'in shl5905bk/10 modeliyle, tüm olumsuzlukları giderdiği ses aparatıdır.
eğer araştırma yaparak almak isterseniz, küçük, ucuz ve işlevsizleri için bile sınırsız sayıda kullanıcı yorumu ve tavsiye bulabileceğiniz ve bu sebepten kafayı yiyebileceğiniz, özünde müzik çalarınızın sese dönüştürdüğü sayısal veriyi dinlemenize yardımcı olan bir aparattır. ötesi değildir. gaza gelmeyin benim gibi.
benim için hayat damarlarımdan birisi. kulaklık olmayınca yollar bitmek bilmiyo ya. huzursuz oluyo insan. eksik hissediyo kendini.
pantolon vb cebine koyup çıkardığınızda balıkçı düğümünden beter hal alan özel müzik aleti.
Kulakici denen lanet modellerden uzak durulmasi gerekendir. Guya kulak ici zirt pirt kulagimdan dusuyor zaten igrenc bi his kulakligi tikac gibi kulaga sokmak. kaliteli bir markadan alinarak bir kac sene sorunsuz kullanabilirsiniz. Sony model kulakligim 3 sene sonunda bozuldu bildigin evcil hayvanim olmus gibi hissettim yerini dolduramadim daha bakicam bugun modellere. Ama kulakici almayin sakin.
müziği kulak diplerinizde hissetmek istediğinizde iyi bir fırsat.
teki bozuldugunda çekilmez olan ve malesef ki 6 ayda bir bozdugum ekmeğim suyum her seyim.
yanında olmayıca insana rahatsızlık veren alet.

huzurum kaçıyor lan resmen.
kulak içi olanı makbuldür, dışarıya çok ses vermez. çok sağlıklı bir sey değildir ama alınacaksa kalitelisi alınmalıdır. iyi bir kulaklık dinlediğiniz müzikten alacağınız zevki iki katına çıkarabilir.