bugün

(bkz: #14876974) çok güzel yazmış.

not: osbirci.
açıkcası sözlükte geri kalan popüler kişiler gibi mesajlara cevap vermeme huyu olmadığı için, size ne kadar saçma sapan mesaj yazsanız dahi geri döndüğü için takdir edilmesi gereken bir kişilik.

ama sohbeti uzatmamak gibi bir huyu var hakikaten. sevişmem geldi diyerek kaçıyor sohbetten. bunun adı da ipnelik işte.

onun dışında adam öyle başını almış gitmiş ki sözlükte, sıçtım osurdum dese şukulanıyor. bu yönüyle de sözlüğün zeka seviyesi ortaya çıkıyor. oylamalardan.

ama genel olarak komik bir adam. bide osbirci değil diye düşünüyorum. adam sex machine beyler. dikkatli yazın alayınızı ziker.

edit: al işte amk. kukla'nın nick altına bi entry attım saniyede 2 şuku. sabah beri 40 entry girdik, toplam 15 şuku. böyle bir ortam söz konusu.

adam ne kadar sikse yeri. kukla sevişelim mi la?
''küçük dwarflar baltalarla, minik hobbitler yüzüklerle, piç gollum kıymetlisinle, kukla ise fabllarla ilgilenir.''
gecenin bi yarısında yatağımdan kalkıp bilgisayarı açıp cigaramı yaktıysam ve sözlükte entry okuyorsam sebebi bu yazardır. *
her söylenene neden takıldıgını anlayamadıgım o yazar! kendini aklama çabası, anlamayacak insanlara ders anlatması, 'bakın beni dinlerseniz her şey hallolacak' havaları bana saçma gelen.
bırak abicim seni bilen bilsin, bilmeyen s...sin. (küfür edemem ben edep meselesi*)

seni bilen bilir, bilmeyen kendi gibi bilir. nokta.
ne zaman başlığı sol framede yer alsa "sevişelim mi?" diye sorasım gelen yazar.

sevişelim mi? kukla. bu bir açık mesaj.
(#15012941) hahaha koparmıştır. ama çok ayıpçı belli.
'manyak lan bu adam' yazarıdır. bazen sadece seni okumak için giriyorum sözlüğe ama hemen şımarma lan. uzun boylu, kara kaşlı kara gözlü, elleri biraz tombul, tırnaklarını yiyen ama çok karizma yazar. *
biraz önce yazmıştım ama yazım silinmiş siz sildikçe ben yazmaya devam edicem..bu adam cidden çok farklı. yazdığı yazılar, kendi kattığı komik,eğlenceli ve bir o kadar da yaratıcı hikayelerini okumak çok zevkli... çok terbiyesizce yazıyor bazen ama ne yapalım okumadan duramıyoruz. ama tadında bırakıyor bu konuda çok usta. bence bu sözlükte onu en çok okuyanlarda kızlardır diye düşünüyorum..dürüst, kıymet bilen ve karşısındakine saygı gösteren bir yazar ayrıca okuduğum birkaç yazısında beni çok etkilemiştir yazdıklarıyla. özellikle de kendinden bahsettiği bir yazıda çok etkilemiştir beni..iyi ki varsın kukla uludağ sözlüğün olmazsa olmazı..
(bkz: #15022162) adam haklı beyler diye haykırmak istedim.
yaşar kurt yüzünden; "Hareketli yerleri iplikle sanatçının parmaklarına bağlanarak veya eldiven gibi bir kesiti kullanarak bir perdenin üzerinden oynatılan, bez, karton vb. hafif nesnelerden yapılmış insan ve hayvan figürleri" anlamından uzaklaştığım kelime.
çok fena planlarım var bu adama dair.
Osbirci.
#9688514 acayip sinirli insanı neşe küpüne döndüren yazar. *
suyu ısıtsın geliyorum.
bu adam düşlerimi süslüyor. her açıda, her pozisyonda.

sözlüğün en sevişken yazarıdır.
(#15139572) grup seven yazar, günde 3 kişiyle birlikte olursa haftayı kapatır. elini çabuk tutsun, günde 4 kişiye çıkarmasın. *
hadi kolay gelsin.
(bkz: kukla nın ölüm gurubuna düşmesi)

not: kendisi osbircidir.
Ekonometri dersinde kullandığımız değişkenin ismi.
sevişgen yazar.
kapıdayım ama içerideki seslerden beni duymuyorlar hadi kukla ağaç oldum burda ama..
(bkz: insan insan ı siker mi)
son günlerde "- amanın, kukla elden gidiyor" dedirten icraatalara imza atan yazar.

noluyor lan orada, bursa'dan gol haberi mi var?
(bkz: kukla/#15097788)

günler öncesinden mesajı vermiştim.
grup mrup diyorlar, pembe tolga gelmediği sürece her türlü varım aku.
hislendirmiştir ama bu osbirci olduğu gerçeğini değiştirmez.