bugün

avtık yetev amk. olması geveken biv kampanya. çoğu sözlük yazavı bu konuda hemfikiv fakat çekindiklevinden dolayı sessiz kalıyovlav. kukla denen adam sanki şizofven gibi sözlüğün afadevsiniz anasını belliyov ve diğev değevli sözlük yazavlavı buna kayıtsız kalıyo.

ulan penisi olavak ben delivdim.

aga hiç mi yönetici yok sözlükte. bu tipini siktimin abazan ibnesine bi duv diyecek hiç mi kimse yok.
kampanyayı başlatıyovum sevgili arkadaşlav. lütfen destek olunsun.

http://anket.uludagsozluk.com/s/10725/

edit : bu hızla gidevsek şutlavız bunu buvdan. devam devam...
an itibari ile bir yeşil çocuğun hisleri; görsel

(bkz: al abi bi meme ye)
siktirmesi şart mı diye sorulması gerekir. zira iyi adamdır, yakışmaz.
kukla gitsin rus kizlari gelsin, evet guzel kampanya.
Gereksiz bir zırvadır.

(bkz: nolur gitme söz meme verecem)

Edit: çekemeyenlere sabun benden.
Kukla giderse kendimi sikerim. Net.
Siktirmesine gerek yok gitsin yeter. Net.
hatun bulurum ümidiyle gelip avcunu yalayınca, sıkılıpsktirip gitme eğiliminde olan yazar.
tavsiye: spor salonuna falan takıl, hatun ayarlayamazsan kas yapmış olursun.
Gitmesine gerek yok siktirmesi yeterli.
Bizim bildiğimiz kuki şaaptırıp gitmez şaapar gider. Riskli bir anket.
Gitmesine karışmam ama, diğer eylem için gönüllü olurum kampanyasıdır.
Adres ver kuki.*
bu saatte online olduğuna göre direniyo göt.

arkadaşlar bir şey yapmamız lazım. gitsin bu çocuk burdan. gördükçe çıldırıyorum götü.
(bkz: Sen daha burada mısın kuşimato)
kendi başlattığı kampanyaya direnen yazarın kampanyasıdır, tanım yapıcam diye amma kastım be.

ayrıca kuklayı bu saatte ilk defa online görüyorum, anlaşılan direnmeye devam ediyor.
kukiciğimin subliminal mesaj verdiği kampanya.

ben aldım o mesajı. rahat ol, geniş takıl...
Katılmadığım kampanya.

Olum senin en son bi işin vardı, hayırdır amk kovuldun mu nooldu?

Edit: illa sktircekse azının tadını bilir o.
kuklanın amk sana bişi olmasın dediğim kampanyadır.
giderken siktirmesi şart olmayandır. o riske kimse girmez.
kendi kendine mesaj atan bir yazarın gitmesi için yine kendisi tarafından başlatılan kampanyadır.

trajikomedinin farkında mısınız?
kendisini tanımıyorum ama yakışıklıysa kalsın. belki bir gün bir yerde onun pipisi, aman parası benim cebime girer.
önce kime domalacağını kararlaştıralım madem.
siktirmesi şartsa bence gitmesin. ya da siktirsin ama gitmesin. veya gitsin ya banane.
giderayak neden siktirsin şimdi. hani kalıp kariyer yapacak olsa tamam da gidecekse neden yani?
kuklanın tutması için azami çaba gösterdiği kampanyadır, başlığı uplayıp duruyor.

gitmeden önce siktirmek istemesi doğal, ama esas olan kime siktireceğidir. o götün çok meraklısı var belli, gideceksen git amk! ne ayak yapıyon ipne?
Biraz beklesin nisan 18 de ben skerim, ha o zaman gitmek ister mi? Orasi da kendine kalmis.