bugün

kukla nın 51 tane takipçisi olması kimine göre gerçekten sevilen, kimine göre araya ibnelerin de girmesi demektir.

çoğunluk kadın yazarların olmasını temenni ediyorum.
hepsi erkek çıkıyormuş *

görsel
benim 1 takipçim olduğundan dolayı kıskandığım durum *. demek ki neymiş, seks hikayeleri işe yarıyormuş. *
kuklanın ne kadar sempatik bir yazar olduğunun göstergesidir.

yalnız ben içlerinde yokum. benim ilgi alanım kadın yazarlar. osbircilerle işim olmaz ahaha.
paniğe gerek yok. 34 tanesi fake hesabımdır.

lan doğrusu bi tarafa, kim bu manyaklar diye hep merak etmişimdir.
şu sözlükte akıllı adam yok diyorum. herkes ha siktir çekiyor.

lan valla yok amk. cidden yok. biri inansın buna.
31 tane olmasından iyidir.
sevildiğine işarettir.

salaklar bozdum başlığınızı 52 oldu haha. *
ben şimdi takip etmekten çıkarım yine 51 kalır. salak mıyız biz *

(bkz: #19610387)
Bu takip olayı ne işe yarıyormuş çözemedim, orasını geçtim de bu adamı kim okuyor cidden merak ediyorum.

Yani böyle bildiğimiz sabah kalkıp acaba kukla hangi 31 hikayesini yazmış okuyayım diyenler var mı şimdi.
ŞiZOFREN iBNE, 31 TANESi KENDi FEYK HESABIDIR. *

iNANMAYAN MESAJ ATSIN SORSUN.

EDiT: olum manyak mısınız bana niye mesaj atıyonuz lan? adama mesaj atın adama, ben diyeceğimi dedim zaten!
büyültmeye gerek yok. yarısı bunun peşindedir.

görsel
zenginin takipçisi fakirin dilini yorarmış .
komik insan, güldürüyor felan ondandır. bir ara mastürbatör diyorlardı, bu da öyle çıkmaz inşallah. *
53 olmustur efendim.
onbinlerce kullaniciya sahip bu platformda, en sevilen yazarlardan biri olmasına rağmen* , kukla'nin bu kadar az takipci sayısı olması ilginctir.
Demek ki sözlükçüler tivitır kullanmıyor. Ya da ?
perfect man in kukla nın çakma hesabı olduğunu dile getirmek için kullandığı hede. tane ne arkadaş!! ordan iki tane takipçi alabilir miyim.
hesaplarda yanılmıyorsak kukladan sonra zall ın bu platformada borusu ötüyor.

zall ın 37 takipçisinin olması.

kukla ya sorduk bu arada ki farkı :
cevap :
sik farkı mayki *

dedi.

doğru demiş.
300 oldu.
yok mu arttıran.
401. takipçi kim olacak diye merak etmediğim tespittir, tıpkı 400 takipçiyi merak etmediğim gibi.