bugün

Fake olduğu bağıran boş beleş yazar.

Yazdıklarımızı Beğenmiyorsan defolup gidebilirsin.

Hoş gelmemiş yazarımsı.
gözümde böyle canlanıyor.

görsel
anonim hesabın feyklerinden biri olan yazar bozuntusu. askerlik mevzusuna çok önem veriyorsa kendi askerlik fotosunu atsın pls. biz de yiğit türk askeri diye övünelim onunla. sanaldan errrrrkeklik kesmeye benzemez askerlik yapmak koçum. burada errrkeklik kesersin askerde ise çavuşun emriyle tuvalet temizlersin. boş konuşmayı kessen iyi olur yoksa ben alt takımına bir şeyler ayarlayacağım.
Kimin hesabı bilmiyorum ama geseyi fb'yi tutmuyorum tarzında görünüp alttan alta hep fb'ye sallayan, fb'nin eski yenildiği maçları canlandıran troll bi gsli.
Beni Kadir Mısıroğlu denen Atatürk düşmanıyla bağdaştıran yazar.
Milliyetçilere karşı bir garezi vardır.
milliyetçilerin iyi gondiklediği anonim hesabın boş beleş feyklerinden biri.
Kendisinde mülteci sevdası vardır
Muhtemelen AKP'lidir
Çünkü mültecileri en çok AKP'liler sever.
(bkz: kemal ademi)
Bir de ofansif mizah var. Bir kadına zorla tecavüz etmek, anneyi dövmek, pedofili, bir sözlük kızının eline vermek gibi ne kadar iğrenç başlık varsa yazıyorlar. Bunlar troll bile değil.
Burayı başka sözlüklerle kıyaslamak istemiyorum ama ekşi'de bunun gibi tipleri anında uçuruyorlar.
Bu platformu iyice iğrenç bir yere çevirmeye devam ediyorlar ve bu durum modların umurunda bile değil.

Gerçi şöyle bir durumda var. Muhtemelen bu da o malum kişinin feyki. Çocuğu çaylak yapıyorlar, farklı hesapla geri gelip aynı iğrenç şeyleri yapıyor. Tüm hayatı sözlük olmuş bunların. Eminim ki bunlar toplumdan dışlanan tipler ve içindeki nefreti, pisliği sözlüğe kusuyorlar.
Birazdan gelir sana bana küfürlü entry yazar.
Hüsamettin yarrakseverin fake hesabı olan yazar, itibar etmeyiniz.
hani benim yan hesabımdı , salak mısınız siz (ilgili) sözlük kekoları.

kokoreççi hüsam tektir...
kafir cin ile ortak bir payda da, aynı kafa da olacağımızı hiç düşünmemiştim. eyvallah..
erectonun yeni nick. hoş gelmemiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar