kaval kemiğinin arkasındaki kas tabakaya devamlı kramp giren birisiyim. ciddi anlamda çok sıkıntılı bir durum. kasların içine sanki bıçak sokulmuş gibi sancı veriyor. hatta bazı geceler(uykuda) iki bacağıma birden girer, inim inim inlerim. gözlerimden yaş gelinceye kadar devam eder. ne kadar doğru olduğunu bilmeden bacakları kalp hizamdan yukarı çekerim, kan gitmesin kasılma azalsın diye. her seferinde de işe yarar bu yöntem. kasılmaların sebepleri arasında sıvı kaybı ve aşırı yorgunluk en doğru olanlarıdır.
Bir aralar cok fazla oluyodu neden gectigini halâ cozemedim. Cok aci cektirir.
bir dönem ekol barın efsanevi gruplarındandır.
- Vokal : Ahmet Karaferya
- Solo : Doğan Sakin
- Bass : Nezih
- Bateri : idris*
en iyi şarkılarından bir tanesi : http://www.youtube.com/watch?v=UOmFNrgQA2A
hiç geçmeyecek sandığımdır. gece 11-12 maç vardı saat yarıma kadar uzattılar. 10 dakikadır yerde kıvranıyorum, saatinin kordonunu sikeyim allaattin abi.
Kaslarda ani istem disi kasilmalardir.
degisik siddetlerde olur, insanlarin agri esiklerine gore herkeste farkli hissedilir.
en kotusu, kasilan kasin gevsememesidir. El, kol, bacaklarda hareketi agrinin da etkisiyle zorlastirir.
hayk ın saianla pusat ı gömdüğü parçadır. bunun üstüne seda saianlar falan hikaye müziği bıraksa yeridir. harika parçadır. birazda eskidir.

birde harika bir müzik grubu işte grup olanı gerçekten eski adamlar emekli beyler. *
eğer bacaklarınızda sık kas kasılmaları oluyorsa, doktor miyalji, der.
kas romatizması.
ama akdeniz anemisinden de şüphelenebilirler.
hatta sedef hastalığı tedavisi bile başlatır, kendince.
daha da olmadı, fibromiyalji, der.
romatoid artrit, teşhisi de koyar.

özetle, radikaller her hastalığın temel sebeplerini oluşturur. çoğu da ispatlanmış açıklanmıştır. ama bu kas hastalıkları açıklanamamış.
ben kendimdekini anladım, ne zaman canım acısa, bacağıma kramp giriyor.
işte şimdi yine...
gece yatarken iyi ayaga birden giren lanet fizylojik tetanoz.
nedendir bilmem ama sert bi bilek güreşinde bacagıma kramp girer.
'yerinde duramayan insanların yerinde durmaması gereken markalar için kurduğu bağımsız reklam ajansıdır.' diye tanıtıyor kendini.

reklam ajansı.

web sitesi şurada: http://www.kramp.com.tr
vücudumuzda ki kaslara yeteri miktarda oksijen gitmemesi durumunda oluşur.
Gece yatarken sağ ayağım oyuk kısmına giriyor felaket bir şey ovsanız ovulmuyor. Topukluyu abartmamak lazım.
Başınıza geldiği takdirde sakin olmanızın öğütlendiği hede. Bir süre sonra geçecektir.
insanı uykusundan haykırarak uyandıran lanet şey. yok böyle bir acı arkadaş ya. geçmiyor da namussuz. kendimce bir yöntem geliştirdim. 1-2 saniye içerisinde krampı durduruyorum. şöyle ki; baldıra kramp girdiğinde o kasların toplandığı kısmı avuçluyorsunuz ve güçlü bir şekilde sıkıyorsunuz. bir kaç saniye içerisinde kramp geçiyor ancak geri girer mi, girmez mi korkusundan ne bacağımı en az bir saat hareket ettirebiliyorum ne de o elimi ordan çekebiliyorum. yeni cesaret ettim de kalkabildim yataktan. kimsenin başına gelmesin. çok kötü bir şey.
bazen uyku esnasında bir anlık gerinme esnasında giren lanet şey. uykunuzun amına kor öyle durumdur.
Genelde Uyandığım aşamada girip bacağımı kemikten daha sert hale getiren kasılma. Yaklaşık on beş yirmi saniye sürebilir. Kişiden kişiye farklılık gösterir ama.

Testis acısıyla eşdeğerdir. Insanı hayattan soğutur.
On dakika önce araba kullanırken sağ ayağıma girendir. Kaza yaptırır velhasıl. Dolayısıyla öldürür.
halı sahaların korkulu sakatlığı.
Üst üste birkaç gün alkol alırsanız bol bol kramp girer vücudunuza. Kaybettiğiniz mineralleri bir şekilde kazanmaya bakın.
Gece gece yoklar. 90 dakikanın acısını çıkarır.
sanıldığın aksine sadece bacağa girmez. sıra sıra her yere kramp girer mi lan .
http://m.youtube.com/watch?v=TBrkm3guXB0
anasının amını görmüş olan grup.

dün gece o kadar uzun zamandan sonra ilk kez canlı olarak dinledim.. vokalde sorun yok, şarkılarda sürekli ritm kaçırıyorlar, davul iyi ama gitarlar pert...

kafalar trilyon, adamların ayakta durmaya hali yok; iki kelimeyi bir araya toparlayamıyorlar. konuşurken tırtlar ama çalarken, söylerken eski tadı hafif de olsa buluyorsunuz...

seksen sonları, doksan başları krampı ile 2016 krampı arasında dünyalar kadar fark var... ölmeden önce son kez dinlenebilecek performanslar arasında... ancak ikinci kez katlanamayabilirsiniz...
(bkz:
eto bitmiş)
amınakoyayım bunun, bu nasıl bir acıdır lan. ayak parmaklarımı oynatırken kramp girdi 1 saattir geçmedi acısı. yerlerde kıvrandım. hem kramp sırasında hem sonrasında hayvan gibi acıyor. kırılsaydı keşke daha az acırdı.
eski Türk rock gruplarından.

https://m.youtube.com/watch?v=S0KIIPTbThA