bugün

kpss paralarının yatıralamamısıdır. sistem günlerdir yoğunluk nedeniyle çalışmamaktadır. banka yolu su yolu haline gelmiştir. eziyetli eğitim hayatının son süprizlerindendir. nelere katlandık, katlanırız.
başvuru süresinin uzayacağına delalettir.
(bkz: kpss paralarınız değerinde alınır)
en ufak bir başvuru ya da açıklama zamanında çöken ösym sisteminin aynı anda üç başvuru ve bilmem kaç tercih işlemi almasından (alamamasından) kaynaklanan durum. sabahtan beri bankada beklemiş ve ücreti yatırabilen bir kişi bile görememiş biri olarak nefret ettim sizden de, yapacağınız sınavdan da, vereceğiniz kadrodan da, yapacağım öğretmenlikten de.
(bkz: sbs parasının yatırılamaması)
(bkz: ygs parasının yatırılamaması)
günlerdir süren bu şey artık rezalet değildir, rezalet ötesi'dir. ki böyle bir rezalet türkiye'de dahi olamaz. işin içinde başka işler var büyük bir ihtimalle.

kahrolsun ösym! :nefret:
sadece bügün olsa pazartesiden beri böyle. bankadakilerle kanka oldum. en sonunda bankacı amca acıdı bana. ögle arası yatırmaya çalışacak. parayı da kimliği de biraktım adama. bizim ülkemizde her sistem boktan.
yök son dakika açıklamasını yaptı,

kpss ve benzeri sınavlarda artık para alınmayacak.yatıranların parası geri iade edileceğinden sistem çökmüş durumda.

Mağdurları görmek için;
görsel

Edit: an itibariyle 25 mayısa kadar ertelenen durumdur.

(bkz: bu sefer gerçek lan)
internet üzerinden ödeme yapılabileceği söylenmiştir fakat internet şubesinde ösym ödemeye tıkladığınızda yapabileceğimiz bir ödeme olmadığı uyarısı verilmiştir. yapılan telefon görüşmelerinde kurumun internet üzerinden ödemeyi durduğu bilgisi alınmıştır.
teknolojiden uzak bir yaşam.
facebook sitesi günde kaç bin hatta milyon kişi girip çıkıyor bir bok olmuyor. bizim siteler selam versek göçüyor. kayıt tarihleri uzatılmış. 25 mayıs salı olmuş hadi hayırlı olsun.