bugün

çok düşünür,egosu yüksektir.
çabuk parlayıp çabuk da sönerler. ama iş işten geçmiştir. bir de lider ruhludurlar.
benimdir. Yukarıda yazılanları hayretle okudum. sanırım astrolojiye inanma vakti geldi.
(bkz: koç burcu erkeği)
acımaz. affetmez. ikinci kez sevmez. çok düşünür. oyun kurucudur. proje taslağı konusunda daha iyisi bulunmaz. çok takmaz görünse de herkesten çok takar. yaptığı iyilikleri unutur. kendine yapılan kötülüğü asla unutmaz. sakın kazık atmayın. ömrünüzün en beklemediğiniz zamanında en olmayacak sevdiğiniz üzerinden verir o kazığın cevabını bi ömür götünüzün üstüne oturamazsınız. ayık olun.
bir zamanlar çıktığım bir kız sırf koç burcuna sahibim diye " olmuyor, biz farklı burçların insanıyız, sen tam bir koçsun, bu ilişkiyi zorluyor" deyip ciddi ciddi benden ayrılmıştı.
Yönetici gezegeni mars olduğu için aşktan çok cinselliğe önem veren erkektir.
(bkz: ben bunu gördüm)
evet o benim. pardon nereye sevişiyoruz?
bilardo masası ve mutfak severim.
Diğer bütün burçlar gibi mükemmel insandır harika vasıfları vardır. Tıpkı diğer burçlar gibi.
Benimdir allah bizi esirgesin .
en iyi anlaştığım erkek.
Zengin olabilen erkektir.
Götsüz tanımının karşılığı. Eşek arısı da diyebiliriz. Ya da ne bileyim görüntü var ses yok da.

Hava cıva da karşılayabilir bir tabir.

Yani özetle fosss!
Hedeflerini hayallerini gerçekleştiremeyen lakin (bkz: umut fakirin ekmeğidir) sözünü hayat felsefesi edinmiş, her hezimetten sonra yeni hayaller kuran lider ruhlu erkektir.
Egoisttirler.kendinden başkasını sevmez ve düşünmezler.genelde hayatla mücadeleci insanlardırlar ve mücadeleyi kazanırlar hatta bu mücadeleden zevk alırlar.kavgacı bir yapıları vardır kavga yapmayı çok severler.sinirli hallerinde kendilerine pek hakim olamazlar çok zarar verici olabilirler, sinir hakimiyetini öğrensem de hala kavga istiyor canım mesela öyle bir neden aramadan gel görki kavga birşeyi çözmez.

Aşk ilişkilerinde pek başarılı değillerdir bir o kadarda hissiz ve odundurlar.diğer erkekler gibi elde edebileceği kadar kadın yerine 1 tane kadına bağlanırlar hatta bu bağlanma sapıklık derecesine kadar gidebilir biraz sorunlu bir burçtur.

Note:burçları ciddiye almamak lazım bunlar tipik özelliklerdir değişkenlik gösterebilir kendi özelliklerimden yola geçerek yazdımda biraz ama çoğu Koç erkeği göstermese bile benim gibi Yani çok egoisttir bu en önemli özellik.
Hakkında yazılan çizilen anlatılanların tamamı hikayedir. Ben de bir koç erkeği olarak şunu söylemek istiyorum bu özelliklerin yarısını taşımıyorum ki ne alaka lan? Bi adamın doğduğu tarihle karakteri , yaşam tarzı nasıl ilişkilendirilir? Bu neyin kafası amk! Ben bir koç erkeğiyim ve hiç te öyle aslan , kaplan , tuttuğunu koparan vs bu ozellkilerin hiç birini barındırmıyorum.
buyrun efendim erkeğidir. sorun soyleyelim. egoist değilim iftira bu.
Burçlara inanmazlar

(bkz: ben)
içinde bulunduğum burç grubudur.

saçma sapan adrenalin duygusu bencilliği ve egosuyla tanınırlar.

kendimi seviyorum ♥