bugün

gorsel sanirim anlatıyor.

görsel
aklı her şeyin üstünde olan erkektir.
bir adet tanışmak istediğim burç erkeği hiç kova erkeğiyle tanışmadım.
Benimdir.
Bok gibiyizdir.
Yalnızdır.net
Gayet akıllı bilgililerdir fakat romantizmden hiçbir şey anlamazlar. Ciddiyim. Gördüğüm en odun erkekler hep kova burcu çıktı. Romantizm arayan kızlarımızın uzak durmasını tavsiye ediyorum.
Zeki oldukları kadar ukaladırlar. Bildikleri herşeyi öğretebilecekleri birini bulduklarında inanılmaz mutlu olurlar. Özgürlüklerine düşkündürler. Çapkındırlar ama hayatlarının aşkını bulduklarında onu kendilerinden bile koruyacak kadar çok severler.
Kova kadını gibi duygusuz olurlar he bide çapkındırlar. Ama zeki oldukları için yakalanmazlar.
Istisnalar haric bes para etmez kizlar uzak durun gelin ikizler burcu erkegine...
Onlardan biride benimdir. Teşekkürler efendim.
Romantizmden çok anlamadığımız doğrudur. Anlayamıyorum napayım?
(bkz: ühü)
Ama odun rütbesine ulaşacak kadar değil. Kabul etmiyorum.
yukselenim de kova benim. Tam kova. Bir sike derman oldugu yok ama genellemelerini okumak zevkli. Evet evet, kova burcu erkegi super.
arkadaşın dediği gibi espri kabiliyetimiz yüksektir. evet
benimdir. ancak umrumda değil. burçlara inanmam. gücü yeten inandırsın.
amacınızı belirlemeden yaklaşmamanız gereken erkektir. saçma oyunlara, triplere yol vermez. bir gün sizi sever, diğer gün hayatınızdan öyle bir siktir olup gider ki, nasıl gittiğine siz bile şaşırırsınız. kovaların kararlılıklarını sakın sınamayın. kovalar alttan alırlar, yeri geldiğinde salağa yatarlar, pek çok kavga ve gürültünün içine girmekten kaçınırlar. o yüzden de genelde salak muamelesi görürler. bir kovanın ne kadar zeki olduğunu, kova size kanıtladığında anlarsınız.
kova burçlu olduğunu bildiğim bir erkek vardı. ilköğretim 7 ve 8. sınıftan.
kelimenin tam anlamıyla orospu evladıydı.

kendini beğenmişlik, ukalalık, insanların zayıf noktalarıyla uğraşma takıntısı, her şeyi bildiğini sanma sendromu ve aklıma gelmeyen daha bir sürü huyları vardı.

muratcan dı adı. orospu çocuğu muratcan.
benimdir.
Zeki, duygusal, merhametli, hayvansever, en doğru kararları veren, sakin, anlayışlı, komik, eğlenceli, seksi, bütün kararları kendi vermek isteyen, ne derseniz deyin kendi bildiğini yapan, çok bilen, inatci, iddiacı, kendini seven, başarılı, aile bağları kuvvetli, cimri olmayan, zengin yaşamayı seven, para hesabı yapmadan alışveriş yapan, sevgilisini bunaltmayan, guvenilir, okumayi seven, uzaylilarla ilgili?? (Cine mine de bayilir), sinirlendiğinde çekilmeyen ama ne olursa olsun kendini kaybetmeyen bir tip.
Canım kocam.

Edit: ikizlerim ben. Ne olursa olsun altından girer üstünden çıkarım ehheeey..
Hayatımda gördüğüm en safkan kova arkadaşımın abisiydi, galiba ikincisi de benim.
Olmayandır. Burçlar bir tesadüften ibarettir. Çıkar ya da çıkmaz. Bu yüzden dünyanın en büyük ikinci yalanıdır. insan kendini kandırmayı, bir kılıfa sokmayı mantıksal bir temeli olmadığı halde ne çok seviyor yahu.
Olsalarda olur olmasalarda. Olduklarinda da olmadıklarında da pek dikkat cekmezler.
Manyak ederler. Bir türlü kısıtlayamazsınız.
Aşırı derecede kıskançtır ve sevdiği insana karşı davranış bozukluğunda bulunur. Çok sahiplenir, kabadır. Biraz da ben bildim havalarındadır ama iyi dert ortağıdır.
bu benim.
kendini beğenmiş. buna ilgi gösterdik, kötü olduk. bir havalar, bir hor görmeler beni. sonra bunun özelliklerini okudum. çabuk sıkılırmış haspam. sıkılırsan sıkıl, amnakoyim. sanki bulunmaz hint kumaşı.

edit: bak, bunlardan biri beni eksiledi. kendini beğenmiş demiştim. eksilersen eksile, amnakoyim. sıçtırtma kovana da sapına da.