bugün

bu yasaklar sağlıklı insanı hasta eder. ama yolun sonuna yaklaştığımızı hissediyorum. dünya korkusunu yenip corona balonunu patlatmak üzere. türkiye biraz yavaş davranıyor sadece ama gidişat yine de olumlu.

bir yıl sonra dönüp bugüne baktığında "bu kadar abartacak ne vardı amk" diyecek herkes.
Bütün yaşlı, çürük akrabalarını topla hastaneye tık, çıkartılırlarken götür elinle göm, üstüne sen de 15 günde 20 kilo ver ciğerinin yarısını bırak ondan sonra yine hobi olarak deki 'ayol yasak da yasak baydınız' biz de tamam diyelim.

Lan eksilemeyin mizansen o mizansen adam olayı anlamamış diye örnek veriyorum başına geldikten sonra anlarsın gibisinden
bayan şey yasaklar değil, sahile tek başına çıkıp hava almanın yasak ama avm'de sürü halinde dolaşmanın serbest olması gibi tutarsızlıklardır.

15 mayıs cuma günü 2 arkadaşımla beraber sabah saat 9'da kimseler yokken gidelim bi denize girelim sezonu açalım dedik, pat zabıta geldi sahile çıkmak yasak. öğleden sonra medimarkt'a girmek için avm'ye gittim, ana baba günüydü sosyal mesafenin s'si yoktu.