bugün

Kimilerinin her gün başına gelen olaydır. Görülen tüm korkunçlu* rüyalar birleştirilse, iyi bir korku filmi senaryosu yazılabilir.
küçükken filmlerden etkilenip katil bebek çokolinin, parmaklarının ucunda bıçakları olan förödinin bizi kovaladığını görmüştür 80'liler tayfası. korkulu rüyamız, hatta yatağın altından fırlama tehlikesiyle tetikte uyuduğumuz günleri de unutmamalı. çocukken daha çok etkilendiğimiz bir kesin. günümüzde saçma sapan "korku" filmlerine gidip güldüğümüz filmler kabus açısından etkisini kaybetmiş, genelde gerçek hayatta başımıza gelmesinden korktuğumuz olayları yaşar olduk rüyalarımızda. sınava geç kalmak, tekrar askerde olduğunu görmek, sınav olduğunu son anda öğrenmek, kaza yapmak, karanlıkta kalmak, yüksekten düşmek, çok sevdiğin birini kaybetmek, ayrılık gibi. korku filmi izlemektense kabus görmeyi tercih ederim.
uyanıldığında oh be rüyaymış dedirten rüyalardır.
Rüyanda aşırı seksi kadın görüp ona dokunamamak olarak tanımlanabilir.
Genelde hayra yorulan rüyalardır.bana göre üşütmektir.
(bkz: kıçı açıkta kalmak)
seks içerikli rüyalar gormekten daha iyidir. sabah sabah abdest almak zorunda bırakmaz.
bu aralar başıma gelen durumdur. rüyalarımda hep yanımdakiler ölüyor, yaratığa dönüşüyor, bir boklar oluyor; ama en azından bana bir şey olmuyor. her gece okuyarak yatmamın verdiği güven hissinden dolayı sanırım.
gece yatmadan önce iki ve ya daha fazla rekat şükür namazı kılarak atlatılabilecek olan rüyalardır.

eksilenecek ne var anlamıyorum, gidip flash tv'de ' rüyanız hayrolsun'a ' anlatın lan o zaman aq.
'nasıl bir bilinçaltım var lan benim' dediğim durumdur.
bazen görülen hipnogojik halisünasyonları da korkunç rüya sanmaya sebep olan olaydır. halisünasyon eşit değildir rüya.
sevgiliden ayrıldıktan sonra sık sık olur.
Gelen soğuk ile birlikte rahatsız olmak ve buna bağlı olarak bilinçaltının olumsuz çalışması.*
(bkz: kıçı açıkta kalmak)
Bir süredir -istemsizce- sıklıkla gerçekleştirdiğim eylem. Geçmiş yıllara göre daha az etkileniyorum ama yine de kocaman bi' adam olarak bağırarak uyanmama ve ışığa koşmama engel olamıyorum.

Keraat denilen vakitte uyuyorum diye mi oluyo lan? Vallahi sıkıldım artık.
hayatta en çok korktuğum şeylerden biri. bir gece korkunç rüya görsem tüm hafta suratsız keyifsiz dolaşıyorum. çok etkiliyor beni
insanoglunun fitaratinda vardir..
bilinç altının bize oynadığı oyunlardır.
bu sıralar sıklıkla gerçekleştirdiğim eylem.

daha bugün inli cinli rüyalar gördüm, bağırıyorum sesim duyulmuyor aynı zamanda yattığım odayı görüyorum falan klasik senaryo da sıktı artık.

cinci hocaya gitcem ha bu ne arkadaş, kimin bedduasını aldık bilmiyorum ki.
yine aklıma gördüğüm o cadılı rüya geldi.

memleketteki evimizdeyim. odama giriyorum. 3 tane orta yaşlarda kadın oturuyor ama üçü de bana doğru bakıp gülüyor.bu üç kadın cadıymış. sonra odanın ortasına doğru geliyorum meğer odanın ortasında kuyu varmış üzerini halıyla kaplamış cadılar. ben kuyuya düşüyorum. zifiri karanlık. kuyunun ağzına bakıyorum cadılar bana bakıp kahkaha atıyorlar. sonra kapağı kapatıyorlar.

sonra cebimden çakmak çıkartıp yaktım. yerde kefene sarılmış ceset gördüm. dehşete düştüm. sonra uyanmıştım.

göklerdeki tanrımız adın kutsal kılınsın. sen bizleri koru ve gözet.
Hiç rüya görmemekten iyidir. Beni inandırın aq.