bugün

kendinin ya da herhangi birilerinin öleceğine delalet eden sahneyi canlandıran baş karakter.
korku filmlerinde; çimlerin üstünde, fıskiyelerin altında koşarken öldürülen ponpon kızın kardeşidir.
az önce bahçemdeki paslanmış salıncakta gördüm. ödüm bokuma karıştı lan. yılın çıkış yapan şarkısı na na na ni na yı söylüyodu yine.
lan bu salak az önce paskalya bayramınız mübarek olsun diyerekten kapımıza geldi. annem teflon tavayı bir koydu buna. piyuuuu! salıncağı sarımsaklasakda mı sallansak sarımsaklamasakda mı sallansak diye diye dönerekten gitti.
bulunacak ilk cisim ile kafasını patlatmak gerekir yoksa o bir şekilde senin sonunu hazırlar.
aptal olmayan kızdır. sadece aptal görünüyordur. belki de.. kedidir? kedidir o kedi??
Korku filmlerinde her zaman bir gözlüklü, ilk ölen aptal vardır ya da illa enteresan garip bir ufak çocuk vardır. Klişeler işte.
+ merhaba ne sevimli şeysin sen, o bıçak neden?
- uff snne be slk.
kendini sevimli zannedip arkasından korkunç şeyler geldiğini fark eden salıncaktan kaçan küçük aptal kızdır.
kendini sevimli zannedip arkasından korkunç şeyler geldiğini fark eden salıncaktan kaçan küçük aptal kızdır.
Ikız olurlar...
bır tane de topları vardır.
Adamın üstüne dogru atarlar o topu.
bünyesi öldürmeyi müsait, uzak durulası kızdır.
o sarı saçlarını yolup eline vermek dışında; kafasına, gözüne patlatılası kızdır.
ilerleyen dakikalarda bir yerden birden çıkar yüzüne ışığı verirler damarlı damarlı korkutur bu salıncak kızları.
Filmi izlerken salıncaktaki kız görününce gitme oraya be adam dedirtecek sahne.
Samara - the ring
herşeyden habersiz küçük sevimli aptal kızdır. bir de mal mal gülümser; arkadan bir gerilim müziği gelir usul usul... amanın .
hep sarışın olurlar üzerlerinde beyaz elbiseleri vardır ruh gibidirler. biz korkarız da onlar nasıl korkmaz.
saclari siyah ve uzun olur, elinde bebegi vardir. elini emeni bile gördüm.
lan güzel kızım akıllı kızım, salıncağına soktuğum kızım. yaşıtların aquaparklarda slalom yapıyor, nette sörf yapıyor, ne katil görüyorlar ne sapık. sen varsa yoksa gırç gırç gırç sallan dur burda. hayır orucu uykuya tutturalım diyip geç yatıyoruz şurda. daha sabahın salıncak gırç gırç, sen na na ni na. kulak zarımın desibelini s.ktiniz lan.
küçüklükten beri izlediğim klişe sahnelerin başında gelen sahne. ulan o kaşar yüzünden kız çocuklarından soğumuştum.