bugün

Kızlar için genelde şarkı söyleyen sakallı bir herif gelirken, erkekler için ise 3-4'lük kadıköy hatırasını imzalayan aslan keltoş gelir.

O değil de, nasıl nasıl koydu koray avcı? görsel
Çin malı volkan konak.
sevmeme duygusu. harbi sevmiyorum. ne şarkılarını, ne sesini, ne tipini.
(bkz: japon bayrağı)
şarkuju.
(bkz: 17 nisan 2005 fenerbahçe beşiktaş maçı)
t. Türkiye'nin o ''ne ayrılması kızım biz daha evleneceğiz'' kısmına hitap eden insancık, sanat(ca)cıktır.
bu adamı seven insanlara anlam veremiyorum
bilmiyorum sesi cidden hoşuma gitmiyor
hele başka şarkıları coverlaması var ya...
her gün her kafeteryada, pastahanede vs yerlerde bu adamı duymaktan bıkmış olduğum için de olabilir
sevmedim.
ahmet kaya ve nurettin rencber sarkilarini muazzam yorumlar.

herkesin tarzina hitap etmeyebilir ama ben onu sokak muzigi yaparken tanimistim. sokaga emegi gecen herkesi ayri bir degerli bulurum. sokaktan gecen insanlari etrafinda toplayabiliyor hep bir agizdan ahmet kaya soyletiyorsa, vardir bu adamda malzeme.

birsen tezerle husnu arkanin seslendirdigi hos geldin`i, ondan baska kimseden dinlemedim. sag olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=2uFtwsv53ZM
sosyal medyanın güç gösterisinin sonucudur.

aşk temalı konuşmaları ile popüler kültüre göz kırpmış ve karşılığını da almıştır.

ses tonu iyi ancak icra yönü zayıftır. sahne performansı idare eder seviyededir.

prodüktörünün zamanı ve internet ortamını iyi okuduğu aşikardır. zira kimse bu kadar organizasyona bu kadar para yatırmazdı.
(bkz: 41)
moda da söylediği sokak şarkıları ile ün yapmıştır. akla sokak sanatçıligı gelir.
Eski sevgilim. Kendisi koray avcının gitaristiydi gerçi daha çok abi kardeş gibilerdi ama sonraları bozuldu araları
Sadece ' sen ' şarkısı güzel diğer şarkıları hiç güzel değil.
Efsane ses ve müthiş karizma.
Adam gibi adam.
(bkz: dünya güzeli)
(bkz: sigara)
(bkz: içerim işte dünya güzeli)
Beşiktaştada bir dönem forma giymiş çaykur rize çıkışlı futbolcu.
(bkz: ne bileyim ben içerim işte)
Bugün bir liseli "koray avcı şarkıları çooook güseaal" dedi.
her videosunda yaptığı saçma sapan el hareketleri.
(bkz: sigara)
(bkz: dünya güzeli)
(bkz: ben Bilmem dünya güzeli)
Katiyen bi şarkısını dinlemişliğim de yoktur bu arada.
(bkz: yapmacık)
(bkz: sonradan bozma)

bence öyle
Mağara adamı geliyor aklıma.

Ayrıca şu dünya güzeli muhabbeti nedir bi aydınlatır mısınız? Kaçtir görüyorum hep fransızım.
piç kelimesi.