bugün

(bkz: meşazını aldım kardeşim)
Valla aldığım tek mesaj Konya'da mesaja meşaz deniyor olması oldu.
ulan sorsan referandumun kelime anlamını ağızlarını iki metre açıp bön bön bakarlar suratına, gelmişler evet videosu çekmeye çalışıyorlar allahın mongolları
konyanın adını cıkarıyo boyleleri yeter amk.
bu bir şey mi canım, yakında suriyeliler vatandaş olunca türkçe bilmeyen seçmeni göreceğiz.

subliminal meşaz içeren bir video.
ben de bundan korkuyordum işte. bu olay sendavarmısın kardişim, bendavarım kardeşim diye halk arasına girdi. sonumuz hayrolsun, bu işin boku çıktı. referandum hızlıca olsun bitsin. şimdiden yoruldum.
Değişen beş tane anayasa maddesi saysınlar bakın neden evet dediklerini sormuyorum elle tutulur cevap gelmeyeceği malum sorum sadece şu "değişen beş madde sayar mısın?" Bizi güçlendirecek anayasadan beş madde biliyorlar mi acaba(!)
(bkz: konya da mesaj diyebilen birine rastlamak)
meşazlar yerine ulaştığına göre ülke emin ellerde beyler.
ekşi sözlüğe haber olmasının haberini yapmışlar.

siz burda nick altları ile trollerle uğraşmaya devam edin adam aya entry gönderdi, sosyal medyayı aletsel büyüklüğü 7 şiddeti ile salladı.

haberin kaynağı aha burda.
https://eksisozluk.com/ko...5294145?a=popular&p=1

ekşiye de buraya da baktım. çomarlar, şive aşağılamaları havalarda uçuşuyor. bunlar bu halkın çpcukları. beğğensen de beğenmesen de mal bu. bu çocukları aşşağılayarak dalga geçerek bir yere varamazsın. ankaralı eskort kızların reklamlarındaki elit beyefendi olursun, entel dantel olursun.

aferim çocuklar. yanlış yerde duruyorlar ama medeni cesaret gösterip güzel bir çekilm yapmışlar.
onlara burda sallamak kolay. varsa cesaretin benzer yolla çek vidyo ver yanıtını.

o zaman burdan sosyyal medyayı sallamana yardımcı da oluruz.
Yer Konya olduğu için şaşırtmamıştır.