bugün

konya'da yapılması muhtemel zirve.
(bkz: bende bende)
(bkz: beni sec beni sec)
olsun artık denen zirve.
yapılması için ilk adımların atılmaya başlandığı güzel anların yaşanacağını umduğum organizasyon.
seve seve geleceğim zirvedir.
2 hafta içinde olursa pek bi makbul olur.
konya da olsaydım kesinlikle iştirak edeceğim zirveydi ama maalesef eğitim-öğretim sebebiyle italyadayım. kısaca, benden mahrum geçeçek bir zirve.
konya'dan ayrılalı daha bir hafta olduğu için zamanlaması çok acı veren zirve *
tusu susuzu nun tarikat üyeleriyle iştirak edeceği zirvedir. zirve nin içeriği de ayin, tusu suyuyla ** kutsanmak ve ilahilerdir. * *
2 ila 4 hafta içinde olursa, iştirak edebileceğim zirve.
Eylül ayında olursa katılacağım zirvedir. Sübhanallah.
Gözlerime inanamadığım zirve. Vay be sonunda konya'da da zirve yapılıyor.
Olsa da gitsek zirvesidir. Nerde, ne zaman? Swh.
(bkz: konya etliekmek zirvesi)
(bkz: konya tahinli pide zirvesi)
olamamış olması "helal len" dedirtecek zirvedir.
olsa da gitsek.
olursa konya ereğli'den gelip katılacağım zirve olacaktır.
Olması gereken zirve.
vizelerden sonra yapmayi planladigim zirve. gelecekler irtibata gecsin kardeslerim. konyalilar olarak bi duzgun zirve yapak.
5. günün şafağında alaeddin tepesinde olun, şafakta doğuya bakın.

ay em kaming. yapılması gereken zirvedir. orda banka oturup güvercinlerle dertleşen birini görürseniz bilin ki benim. güneş gözlüğümü de takmışımdır kesin.

not : dilenciye benzetebilirsiniz.
gerçekten yapmak isteyenler olursa mesaj atsın. yeterli istek olursa finallerden önce bir piknik veya bir mekanda buluşma ayarlayabiliriz.
Gonya yolunda ,7 şeritli yolda yapılacak zirvedir *
Sehir kalmamis anlasilan.
kızların tecavüze uğrayacağı zirvedir. pis memlekette zirve yapacağınıza ankaradakilere katılın. Konya ney bee köylüler.
Ayin 6 sinda duzenleyecegim zirvedir. Hem finaller bitiyor hem bittigi gun eve gidemeyeceginizden oturu gelebileceksiniz. Ayri bir basliga yazmayi dusunuyorum hadi bakalim.