bugün

erkekler...
Bazen ciddi anlamda acımasız olabiliyorlar. Kız şirinlik yapsın, zekasını konuştursun, her daim manikür-pedikürlü dolaşsın, güzel olsun, şen kahkahalar atsın. Bu kadar mı ? Keşke o kadar olsa bitmiyor ki istekler.
Belli ki konuşmaya devam etmek istiyor kız. Bunu anlamak bu kadar güç ise bir erkek için ne kendini yaksın ne de kızı. *
herkes için geçerli şey değildir. çünkü konuşacak konu bitmez. ve asla bir hatun hede sustun dememiştir, demez de.
'' Ben çok konuştum ya çenem düştü bugün, birazda sen konuş'' ile karşılık verilebilir.
daha söyleyecek güzel sözün yok mu demektir. aslında sizden beklenen sözün söylemeyi beklemektir.
konusucak konu bitmisse niye yorum yapsın konu acmaya calıssın bu kız? Ben mantıklı bakmıyorum. Susun biraz birbirinize cevrim ici gorun sinirlenin, kıskanın. Cok konusmak ask oldurur.
- ben bir kadınım ve aklım biraz eksik, konu açacak bilgim de yok sen konuşsana, demek istemesidir. aynen budur. bu örnek her kadın için geçerli diyebiliriz.
o zaman sevdiğinin gözlerinin içine bakıp, hayır hayır sözle değil, sadece romantik ve kalleş bakışlarınla hissetireceksin, çünkü aşıksan gerçekten aşıksan, yani gerçekten o zaman söze ne gerek var, bunu anlatacaksın.

tanım: bir siktirip gitmesi gereken kızdır.
erkeğin cevap olarak konuscak bir şey kalmadı dediği kelimedir.
Konu açta konuşalım o zaman.dedirtir (bkz: e daha daha ne var ne yok).
erkek de der. susasim geldi sustum. sustugumuda anladi bak. aferim. de dedirtir.
Yüzünün ortasına çizik atılasıdır.

Senin anlatacak hiç mi konun yok, bu kadar mı soğuksunuz anlamıyorum.

Bir de sadece susan versiyon vardır, hiç yanında bile durmayın, inşallah ölür yani.
--spoiler--
''sanane orospu çocuğu'' deyince masadan kalkıp gidiyorlar genelde.
--spoiler--
Sevgili olmanın en net belirleyici unsuru konu olmadığı halde konusmaya devam edebilmektedir. insanlar birbirine tamamen güvendiği zaman düşündüklerini süzgeçten gecirmeye gerek duymadan konuşurlar.

Bu nedenle birbirine tamamen guvenmeden birbirinizi sevmeniz zordur. Susmalar varsa bu kötü değildir. Kötü olan susma sırasında rahatsız hissetmektir.
benim gerikafalılığımdan da olabilir lakin. insan en güzel susarak sever. yan yana oturup, sessizce birbirini izleyerek, yanında olduğunu bilerek sever. gözlerinin içine bakarak sever. insan en güzel gülerek sever. zira kahvede miyiz amk ne konuşup durucaz? 2 dakka romantizm yaşayalım.