bugün

görsel

Geri tepmenin kontrol edilmesini kolaylaştıran aralıklı atış imkanı veren bir mod. Burst fire.
CHP genel müdürü Kılıçdaroğlu 15 temmuz günü oluşan başarısız darbe girişimi nedeniyle hükümeti ima edip çirkin yüzünü bir kez daha göstererek kullandığı kelimedir.
pensilvanya kaynaklı yeni deyim.
(bkz: kontrolsüz güç güç değildir) diye reklamı olmasıdır.
yine kandırıldık ey halkım unutma bizi.

görsel

https://www.gercekgundem....adalet-bakani-itiraf-etti
(bkz: 11 eylül saldırıları)
kontrollü medya ve kara propaganda ile bir ülke insanlarını istediği gibi yönlendirebilir.
(bkz: hitler)
Kemal kılıçdaroğlu'nun iki maddeyle açıkladığı durum.

1- tbmm darbe araştırma komisyonuna neden hakan fidan ve hulusi akar çağrılmadı?
2- darbenin siyasi ayağı neden yok?
Büyük bir yalandır. Bu söylem büyük hainlerin algı oyunudur.
yıldönümünde rejim yeni şovlar sergileyecek.
doğum kontrol hapı gibi bi şey sanırım.
geçenlerde trt müzik kanalında ( ne alakası varsa ) 15 temmuz üzerinden iktidar propandası yapıldığını gördüm ve izliyorum. meclisin bombalandığında ilk görüntüleri izliyorum. meclisten bir oda gösteriliyor kapılar üst üste koyulnuş sandalye masalar dağıtılmış ama masanın üstünde vazo dimdik duruyor. duvarda ki tablolar yerinde , masanın üzerinde ki ufak tefek şeyler yerinde ama tavan yarı yıkılmış paramparça. üst üste koyulmuş eşyalar elle yapılmış bu kadar bariz görülüyor. ve yabancı ülkerin yöneticileri bombalanmış yerleri geziyor. yahu bunu hangi aptal yer. öğlen darbenin haberi verilmiş ,fetö uçakları tayyibe eskortluk yapıyor. bir darbe oluyor ama iktidardan kimseye hiçbirşey yapılmıyor , olan vatandaşa oluyor. medyaya baskın yapılıyor ama yayınlar kesilemiyor. (bkz: böyle birşey olabilir mi ya) . darbeyi eniştemden öğrendim diyor başka birşey çıkıyor. 300 tane askerle darbe yapılmaya kalkışılmış , bir tane eyleme 20000 polis gönderen iktidar halkı sokağa sürüyor. sonra da başka siyasetçilere 53 vatandaşımı sokağa sürdü o terörist diye ağlanıyor. kılıçdaroğlu ' nun söylediği gibi tamamen kontrollü bir darbedir.
amerikan mandaları'nı deşifre etme planı. Amerikan mandalarının türkiye deki sonudur. Bağımsız bir Türkiye planıdır.
görsel

3 uçak evet.

türk tarihinin en kanlı darbe girişimiydi. kim kontrol ediyorsa onun ben ta amına koyayım o zaman.
https://youtu.be/LN7SRmGMtcs
izleyin kapak olmuş.
Darbe günü diyanet isleri baskaninin mit müstesari hakan fidanla mit'te olmasi midemi bulandirmaya basladi
sela okunmasi falan planli kokusu yaymaya basladi.
246 tank 35 uçak 3 gemi diyen olmuş ulan o kadar makineyle yeni ülke kurarsın mk. Bal gibi kontrollü darbe. Fetocular dershane olaylarından önce tayyibe dualar ediyorlardı. Birbirlerinin koynundaydılar.

Hiç unutmam bir tane çalışanımız vardı asgari ücretle kadın idi, bunu bir tane subayla evlendirdiler atamasınıda yaptılar mk.

Hak yiyen herkesin mezardaki anasını sikeyim. (ince) Bu kadar da ağır konuşurum.

Edit: imla.
Kontrollü yangınlar aklıma geldi eskiden tarlanın etrafındaki kuru otları yakardık yangın çıkartmasın diye.
Akp'lileri sinirden kudurtan kk deyimi. Şu an için fazla iddiali. Gelgelelim 15-20 yıl içinde ne olup bittiği netleşir. Ben şeyi ilginç buluyorum: geçen yıl olmuş olay hakkında sürekli bir unutmayacagız, unutma-unutturma edebiyatı dönüyor. Yav zaten tüm erkler sende istediğin anmayı,töreni yaparsın, e halk desen geçen yıl olmuş olayı elbette iyi hatırlıyor. E bu tutum neden kaynaklanıyor.
Darbe girişimi haberleri çıkınca bankamatiğe koşanların iddiasıdır. Evet.
bence gayet kibar bir benzetme. aslında ''koca bir yalan'' demek istiyorlar ama işte olmuyor.
Oytungillerin kabullenemediği acı gerçek.

görsel
darbe gecesi kontrollü bir biçimde kaçanların hezeyanı. bu söz o gece şehit olan 250 kişiye hakarettir. canı pahasına sokaklara çıkan insanlara hakarettir. kendi korkaklıklarını,tankları alkışlamalarını,camilere saldırmalarını unutturma gayretidir.
fetöcü söylemidir. pakistan ve venezüella'dakiler de kontrollü zaten.
Fetö'nün darbe saldırısını temize çekmeye çalışanların ağızından çıkan söylemdir.
işin daha kötüsü halen daha birlikte hareket ediyor olabilirler veya hükümet tarafı zeytindalı uzatıyor bile olabilir..

sonuçda kdhc hakkında hımmm cıssss aman haa tadında uyarıyı yapanlardan biri de bizim salaklardı..

yani tabii dünya güç dengelerini büyük bir bilinçle belirleyen gocuman bir devlet olduğumuz için hemen tepki vermeliydik..

yoksa başka bir alt metin zinhar olamaz bu mevzu da..

neden mi?

çünkü kdhc dikkate aldı ve üff taam be taam! dedi.. ben duydum valla..