bugün

ıncığını cıncığını çıkarmış, kendine bir dert bulmuş gelmiş. neymiş, kocası onunla konsere gelmiyormuş. çok üzülüyormuş bilmem ne. millet ne dertlerle uğraşıyor senin dert ettiğin şeye bak. ağzının ortasına vuracaksın bunun.

"Pazar günü konsere gideceğiz ama kocam tam da beklediğim gibi yaptı ve bana bugün sende bayanlarla gidersin de mi dedi. ben bayanlarla değil kocamla gitmek istiyorum. bu evlendiğimizden beri birlikte gideceğimiz ilk konser. günler öncesinden bana kuzeninin sevgilisininde geleceğini söyledi ve bende ona ' benim arabamla gelmesin de ne isterse yapsın' dedm. benimde çok yakın arkadaşımdı kız ama sonra müthiş bi kıskançlık krizine girdi. 'sen benim dayımı elimden aldın' dedi bana. kocama dayı diyor. ve benden kıskanıyor onu, işe bak. sevgili kocam da kalkmış bugün bana sende onlarla git diyor. gitmem bana ne ya. çok istiyorum gitmeyi onlarla gitmektense gitmem daha iyi diyorum. içim gidiyor bi yandan da. günlerdir gideceğim diye hesaplıyordum ama kocamla ve kendi arabamızla gideriz diye düşünüyordum. gideyim mi bilemiyorum şimdi. ne yapayım?"

http://www.kadinlarkulubu...mle-gitmiyor-konsere.html