bugün

çok feci bir durumdur. eylülde istanbulda bi konser var. deli gibi gitmek istiyorum ama gidecek adam yok. evet yok. her halt neden istanbuldadır ki.
Kötüdür, olmasındır, boktan bir durumdur. Zira sevdiğiniz beğendiğiniz insanlar size gelecek siz tek başınıza gideceksiniz. Yoook artık.
(bkz: konsere gidecek adam olamamak)
konsere bazen gidecek arkadaş bulamayınca hayal kırıklığı yaşanır. kötü bir durumdur.özellikle beğeni grubundan farklı bir zevkiniz varsa yandınız.
konsere yalnız gidince sana yük olacak kimse olmuyor istediğin gibi kopabiliyorsun gibi bir yaklaşım da sergilenebilir.
(bkz: yalnızlığın fark edildiği anlar)
konsere gidecek para bulamamaktan bir nebze olsun iyidir.
tek başına da olsa, gidebiliyorsun lan, daha ne olsun.
konserine gidilecek adam bulamamakla eş değerdir .
yaşanmıştır. gözler dolar, sonra konser verecek olan sanatçı "gelecek yıla kadar ölmesin aalllaaahııımmm!" diye dua edilir ve unutulur.
kendinize teselli verip ''ben bana yeterim'' demeye başlarsınız, öz güveniniz tavan yapar ancak konser alanına girdiğinizde insanların birlikte ne kadar çok eğlendiğini gördüğünüzde hüzünlenir; koca dünyada tek yalnız insanın siz olduğunuzu düşünürsünüz. sizi o konsere getirten şarkıcı bile yabancıdır artık size. anlamışsınızdır ki o sevdiğiniz şarkıcı sadece şarkısını söyler ve vokalistleri, ekibiyle birlikte sahte öpücükler atar gider. sizse sırf o şarkıcı için yalnız başına gelmişsinizdir ve alandan ayrılırken şarkıcı sizinle gelmez. boynunuz bükük evin yolunu tutarsınız.