bugün

kaçınılmaz son. dinciler, faşistler ve liboşlar istedikleri kadar görmezden gelsin, küfür edip anırsın, ütopya olarak görüp hezeyan desin. kapitalizm çıkmaza girdi. artık son demlerini yaşıyoruz. dünyada sosyalist hareketler uzak bir gelecekte de olsa tekrar canlanacak. gezegenler arası koloni döneminde bütün devletler ortadan kalkacak ve tek bir dünya devleti kurulacak. o zaman ver elini komünizm.

edit: istediğiniz kadar eksileyin gencolar. kapitalizmin çıkmaza girdiği ve komünizmin yavaş yavaş geleceği gerçeği sizi kudurtuyor biliyorum.
Gezegenlerarası koloni kısmına kadar hafif bir kıpırdanma oldu yalan yok.

Bir ergen hezeyanı.
kapitalizmin çıkmaza girdiği gerçeği hepinizi kudurtuyor biliyorum.
bir 19. yüzyıl rüyası. uyanın lütfen.
(bkz: diego dur Allahını seversen zaten ortalık karışık)
insallah ama sosyalizm gelse yeter kominizim gelse bizim insanlara ağır gelir.
insallah ama sosyalizm gelse yeter kominizim gelse bizim insanlara ağır gelir.
Hahahahahahhahahahassiktir dedirtmis olan zirvaliktir.

Komunizm; basta sscb, sonra da cin'in sonunu getirmistir.
çin'in sonu mu hahahahahahahahahaha dedirten kaçınılmaz gerçek.
43 yaşındayım. küçüklüğümden beri duyarım bu lafları. ama gerçekleştiğini görmedim.
Ne zaman ki ölüme çare bulunacak o zaman gelecek.
Su götürmez bir gerçek.

Dilimle karpuz, tek tek domates, biber, patlıcan, salatalık almaktan asgari ücretle ya da asgari ücretin bir tık üstüne patronlar tarafından sömürülmekten, üniversite okuyup işsiz kalmaktan memnunsanız onu bilemeyeceğim.

Komünizm sike sike gelecektir elbette.

Her doğum sancılı olur.

Bu pisliği komünizm temizler.
Eğer Halkın çoğunluğu chp'Ye oy verirse gelmesi muhtemel olan ideolojidir.
CHP gibi liboşların cirit attığı sistem partileri komünizmi getiremez dostum. Komünizm halk aydınlanmasıyla gelir.
komünizm gelirse göte geliriz. ewed. tarihteki komünizmli olan kişilere bakın Sovyetlere falan bakın. ewed
komünistler birbirini sikmeye devam etsin yeterince çoğaldıklarında gelirler belki.
yeni dünya düzeni, çok merkezli ve kripto paralı, yani ideoloji ötesi, hiç denenmemiş bir yaşam tarzına doğru evrilmeye başladı.
--spoiler--
Karılar ortak olsun diyorsun yani
--spoiler--

" yemeğimi, suyumu, toprağımı paylaşırım ama yarimin yanağı sadece benimdir arkadaş, kusura kalma. "

(bkz: Şeyh bedrettin)
Yavaş gelsin de üstü başı dağılmasın dediğim gelmedir. Zamanında en katı komünizmi uygulayan ülkeler bile komünizmden vazgeçmiş. Bize neden gelsin?
çalışan da çalışmayan da aynı maaşı alıyor. rezalet.
Geliyor gelmekte olan.

Şu videoda Zamlara isyan eden AKP'li esnafın istediği sistem komünizm'dir ama farkında değildir.

https://twitter.com/asi_b...g3RPuw-YVo388KYw&s=19