bugün

olur da eğer bu hesabı açılırsa, epey bir sıkıntı çıkarmak için geri gelen eski bir yazar.

madem olmayanı oldu gibi gösterdi bunca zaman onca millet, madem gidişime millet kına yaktı yedi yabancı tanıyan tanımayan!
madem fake hesap alarak insanların üzerine oynandı bu sözlükte, madem üç kişi yan yana geldi moderasyonu bile etkisi altına aldı ve bu sözlüğe neredeyse günde 10 saatini veren, 10 000 entryli eski bir yazarı sildirebildiler.
o zaman bakalım biz neler yapacağız, izleyelim görelim.

her nekadar format altı vurulmuş olsa da zamanında, bundan sonra formata uygun giydirmek nasıl olacak herkes tarafından görüle...
(bkz: onuncu nesil silik)
onuncu nesil nickaltimdam ayarlarini eksik etmemesini diledigim yazar. sbag kurban olsun la sana, kralicem. *
onuncu nesil bir yazar.
sözlüğe geri gelmiş yazar. geldi işte tipini. * *
iyiydik biz, ne ara geldin.
yeni nesil yazar. ayy şimdi format, dilbilgisi bilmez bu yorar bizi. troll olmasa bari.
inşallah kızdır. o zaman çekilir bak.*
onuncu nesil çömez yazar.
Buralar entry dolacak yazarı.
en az 10 entry uyarısı varken, 10dan aşağı entry tutup, silince otomatik çaylaklık verilirken 5 entry ile nasıl yazar olmuş merak edilendir. yine akp döneminde olmuştur.

bapho'nun eli yüreğinde olsun, hoş gelmiş.
feyk değilse hoşgelmiştir. feyksen de hoşgeldin. her türlü hoşgeldin fanfa.
5 entry ile yazar olmuş şahıs. sonra sözlük niye kalitesiz.

5 entry ile yazar mı olunulur amına koyim ya!
hoş gelmiş yazardır.
koştursun efendim.
adam zombi çıktı.
ölmüyor.
komünisti bu sefer doğru yazmıştır. ojgelmiş bea.
ekonomik boy yazar.
arkadaşlar , düzeltip de gelmiş. *
bravo.
hoşgelmiş.
orijinaline ayrı, feykine ayrı kurban...

taklit olacaksam kendi taklidim olurum, tek rakibim aynadaki aksim naralarıyla sözlüğe geri dönmüş imamım.
bence koministimam değil bu!

not. o o ta kendisi! allahın cezası! *
bizzat test ettim onayladım. ta kendisi ciğerini yediğimin.
(#18798481)

ağlama gülüm. tamam, en celebrity yazarımız sensin. öldük özleminden. tamam.
+komunizm dini afyon olarak görüyormuş doğrumu hocam?
-evladım şimdi...
*aaa ne alaka ya benim babam komunist ve namaz kılıyor öyle şey olur mu.

<biz bunlara şahit olduk arkadaşlar...
beyefendi sohbeti hoş bir yazar, küfürlü konuşmasa daha iyi olacak, ''canım ciğerim'' lugatını bana kazandıran yazar, ayrıca bankacı olması ayrı bir artı, güzel entryler girmesi dileği ile.
şimdilik karması olmayan yazar, karması en kısa zamanda eksi hanede hızlıca devir atmaya başlayacaktır. Henüz karması sıfırken caps almalı bence, toruna torbaya kanıt diye gösterir amk.
Hoş gelmiş.