bugün

itü sözlük'ün ilginç yazarlarındandır. farklı bir kişiliğe sahip. güldürür de süründürür de. esen kalınız diye entrlerini bitirir.
itü sözlüğün çılgın çocuğu. ne zaman moralim bozuk olsa açar entryle.. pardon girilerini okurum. çok güzel kalemi var. hem sevişgen de. paso meme emiyor.
sırf bu elaman için itü sözlük yazarı bile olunur. beraber emişiriz memeleri, bi fırt o, bi fırt biz.

uludağın yüksek memelerinden selam ederiz azizim. neşeyle kalınız ve de

esen kalınız...
''oha artık buraya da mı geldi?'' dediğim itü sözlük yazarı. * ayrıca arada g.tünden salladığı entryleriyle bir ara şizofren sandığım yazardır. Am göt meme başlıklarına hazır olmak gerek.
(bkz: kukla)
itü sözlüğün azizeleri buna emanet. çok saygılı biri valla. edepli ve hisli de. kemire kemire bitiremedi memeleri. halen yazıyor durduramıyoruz.

hülasa, uludağ sözlükten selam eder, bol memeli günler dileriz.

esen kalınız...
çok maloz yaahu.
komiser gibi bir çocuktu,benim gözümde komiydi,küstüde dağlara çıktı,döner mi dönmez mi bilmem.
itü sözlüğü bırakmış yazar. artık kimsesiz kaldı azizeler, kurudu tüm götler, pörsüdü memeler.

şaka maka dağ gibi adam gitti ya la. vay amk. itü sözlük kına yaksın bitarafına...
bunu okuyorsa toptur. hoş okumasa da top zate.
çok dizimde sektirdim bu laleyi. ' ahh kuki vurma kuki ' dedi, allah ne verdiyse abandım hep. dinlemedim ibneyi.

mucxxxx beybi..

( uludağın selamı böyle amk. mucxx mucxxx başka bi bok yok. yeni moda oldu bu. mesajlaşma sırf bu şekil. karı nickli fake hesaplarımdan çok çekiyom böyle eheh )
bizdeki kukla çok daha iyidir.
telefonda, alman hastanesinden aşağı doğru yardırdığı sırada çat diye bir ses geldi ve kapandı. sanırım gaz kapsülü düştü kafasına.

aslanlar gibi direnen dostum. bu adam bile direnirken evde am-göt başlıkları açmaktan utanıyorum açıkcası.
(bkz: esen kalınız)