bugün

uzun yıllar sonra sözlükte buluşulan, dağ dağa kavuşmaz insanı.***

edit: bir müddet sonra kim olduğunu anladığım süper yazar.
ele avuca sığmaz süper bir adam, eylül sevdalısıdır.
yeni bir sözlük yazarı hoş gelmiş.
kendisine yazan yazar. eğer benim tanıdığımsa, harbiden ele avuca sığmaz. minik bir hobbiti ve galadriel i vardır...
tanıdığımı tahmin ettiğim kişiyse hoşgelmiştir. *

edir: evet tanıdığım kişiymiş *. sefalar getirmiş. eylül sevdasını anlamamanız için kör olmanızı gerektiren insan.
dağ dağa kavuşmaz dı. gerçek nickini buldu. hoş geldi. sözlük ün tozunu dumanına katacak. diyalog bekliyoruz. diyalog.
megaloman ibnenin biri.
somurtkan hobbit var mı dedirten insan. küllerin içinde bezgin bekir modunda gelen frodo'ya ise "istisna sen otur çocuğum" diyoruz.
hakkatten o kadar ufak mı diye merak ettiğim yazar. hosgelmişsindir.
sözlükteki hobbit sayısını artırmış yazar.
entryleri paso silinen yazar.nedense hep sitiv entryleri siliniyor.
anatomik olarak nickiyle tezat bir yazar. komiği tutturmuş da hobbiti tutturamamış. evet ekibe yeni bir mecrada.
feci müzikler dinleyen biri yaşından başından da utanmıyor terbiyesiz.
(bkz: komik mi) * *
istanbul yolcusu.
postmodern şiirler yazmaya karar vermiştir.
seyyahdır.
bezgindir hem de en kötüsünden hayattan bile bezmiştir.
güzel yazılar yazan yazar.
güzel yazılar okuyan yazar.okur yazar değil sadece okur yazma işinden hoşlaşmaz uzun yazamaz kabiliyetsiz lavuğun biridir yani.
genç kızların sevgilisi, orta yaşlıların ilahı, yaşlıların bakıcısıdır. Süper bir insan, nihilist olmuş, iyi de olmuş zaten bi zike yaramıyodu. evden çıkarken eşyalara hoşçakal diyecek kadar eksik bir adam, ölecek sanırım.
sözlükte gizli bir hayranı olduğunu düşünen bir yazardır. son iyi oylanan entrylerine baktığında sadece komikhobbitlerin oylandığını görmüştür. Burdan seslenmek istiyorum sevgili gizli hayranım evliyim bir çocuğum var (düzeyli bir arkadaşlığa evet derim ama)*, ha eğer erkeksen tercihlerim hala değişmedi bunu da bilesin lezbiyenim falan ama gay değilim sevmem öyle şeyleri erkek erkeğe maç izlenir kızlar hakkında konuşulur, zaten güreşi de oldum olası sevmedim hele yağlı güreş çok feci, öyle kıspetten el sokmalar falan. peşin edit şimdi kötüleyen hayranları düşmanım olarak görmeyeceğim onlar sempatik olamıyorsan antipatik olculardır. onları da seviyorum canlarım benim seda sayan hastası, bülent ersoy ustasıyım.
seyyah olmuş, ülkenin her köşesini dolaşan haylaz.
demek burada da hayran felan yapmış kendine, kıskandım şimdi ehi, olmaması imkansız gerçi, paparazzi bile peşinden koşuyor.
hakikaten komiktir ama dalyan gibi bi adamdır.
entrylerini okudukça gülüyorsunuz bu izbandut'un. hehhehe
şairdir en garip akımlısından
çekil kenara,
her an ağlayabilirim
ve
sakın yaklaşma
üstüne kalırım...