bugün

özlenilen program.
Konsepti güzel, gerçekten güldüren, çok keyifli bir programdı. Keşke bitmeseydi. Bir de bu formatta tolga çevik yerine okan cabalar olsaymış iki kat daha fazla güldürebilecek bir program olurmuş. Belki bir gün okan çabalar da buna benzer bir şey yapar. Tolga çevik komedi dükkanı'nı sanki bir basamak olarak kullandı, sinemaya yöneldi ama maalesef filmi hiç güldüremedi.
tekrar başlamayı, hiç bitmemelidir. Yönetmen, minik ve tolga çevik üçlüsü mükemmeldir.
ortada dolaşan 1 ekim söylentileri için tolga çevik' in twitter adresine gireyim dedim. doğruymuş. 1 ekim de ses tiyatrosuna randevuyu vermiş tolga çevik. e malum, ekim ayı tiyatro ayı. e başlasın artık da bitsin bu hasret. velhasılı göresimiz geldi be birader.

tanım: özlenilen.
7'den 70'e güldüren, izlemekten sıkılmayacağınız Tv programı..
Tekrar mı başladı acaba dedirten...
sürekli aynı esprilere gülebilecek zekada insanların beğendiği program idi. allahtan bitti. sürekli aynı mimikler, sürekli aynı hareketler, sürekli aynı belden aşağı imalar. yazarken bile sıkıldım la. evet.
bir daha böyle program gelmez. her dakikası gülme garantilidir. tv8, trt1 ve star tv de yayın yapmıştır. ama en komik bölümleri (benim için) trt1 de yayınlanmıştır.

hele trt1 de hakan yılmaz la olan bölümleri ölme garantilidir o derece.
altın çağını trt 1'de yaşamış, yardırmış, öldürmüş program.
(bkz: tolga çevik)
özlediğimiz ve yerinin bi türlü dolamadığı komedi programı.
solda görünce başladı sandım.
yakında tekrardan televizyonlarda görebileceğimiz program. görüşmelere başlanmış, nasıl bir karar çıkar bilinmez ama büyük bir ihtimalle başlayacak gibi.
başlamasını dört gözle beklediğim televizyon programı.
sol tarafta gorunce kalp atislarimi hizlandiran, bir an basladi sandigim uykusuz, mutsuz gecelerimizin gulecegi. tekrar baslasa da izlesek.
Ne diye bitti ki, ah tolga vah tolga.
Bundan 5 sene önce canlı olarak turnede izlediğim Tolga Çevik'in çok başarılı doğaçlama-hafif metne bağlı programı.
Çok da büyük bir geçmişim vardır bu konuda. Tolga için neler yapmadık zamanında.Tey tey teeey. Tan-Tuna ve Özge. Güzel bir yaşantıya sahiptir bu programı yapan adam. Azıcık ilginçtir ama yapmıştır işte. Şimdilerde de bir şey yapıyor 'arkadaşım hoşgeldin' gibi bir adı vardı galiba. Tabii dükkanın yerini tutmuyor.
tolga çevik in yönetmeni ters çevirip düz siktiği program. *

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=s5rpnltTbVY

oy oy oy oy, program heralde bu yüzden bitti.
yönetmene koyulan kapaklarla, yönetmenin ağzından çıkan yanlış kelimeler ile geilen dalgalarla ve neredeyse her bölümde gördüğümüz erotik shop şakalarıyla ; sunan fırat doğu parlak ve oyuncu tolga çevikin sundukları, oyun içi müzikleri saygı değer özer atik in yaptığı, artık televizyonda çıkmayan ama tolga çeviğin bir tv programında seneye yayanlanabilme ihtimali olduğunu söylediği ve beni kahkahalara boğan program.
bölümleri 40-45 dakika sürseydi hala devam edebilecek bir seyirci katılımlı gösteriydi. trt bile bir önceki bölümü ve 2 saat bu programı yayınlayıp posasını çıkardı. her hafta farklı bir konusu olan programın neden sonraki hafta önce "özeti" yayımlanır?
Can sıkıntısına halen ilaç programdır. Efsane.
Gülmekten gözlerimden yaş geldi. *
https://www.youtube.com/w...ture=youtube_gdata_player
ince esprilerle dolu insanı kahkahadan öldürebilecek efsane komedi programı.
çok deli komediydi gerçekten, bitmeseydi keşke.
Özlenen programdır.
ali sunallı ve emre altuğlu bölümleri gülmekten öldüren program.
izlemek isteyenler için
29,35,40.bölümler.