bugün

vücudunada beyninede önem veren erkektir.
ya karşılıklı bakım yada 2 tarafda salmalıdır diye düşünüyorum.
Uzaktan bakan kimselerin taşıdığı takıntıyı taşımamakta olan erkektir. bu tarz bir bakış açısı, ancak kızlara çok uzaktan bakan, onlarla yaşayacağı birlikteliği idealize etmeye çalışırken günlük hayatını ıskalayan bir erkeğin olabilir diye düşünüyorum.

cinsellik tarafına girmeyin bile. kolkola, el ele yürüdüğü, gözlerine bakınca gündelik akışı unuttuğu bir insan var karşısında. hayatı iyi ve kötüsüyle paylaştığı, şayet adı konmuş bir ilişkiyse hayatının bir parçası yaptığı bir insandan bahsediyoruz. adam kendine bir dünya yaratmış, sonra kızın kollarına bakınca hepsinin sönüp gittiği bir sahne, ya komedi filmidir ya da uçuk bir fantazi.

eh, insandır oluyor tabii, kimi kız bakım konularına daha hassas yaklaşıyor. genetik olarak dezavantajı olsa da kuaförde falan gerekli ayarlamayı yapıyor. diğeri de ha durumdan bihaber ya da bunu kabullenmiş oluyor, muhtemelen bir yerde bu durum yüzüne vurulunca da o da ilkinin yaptığını yapıyor. bir şekilde hallolur yani, demek istediğim o, tek kusuru o olsun nedir ki? Ben olsam, aslında tekrar şansım olsa, bu tarz konuları kafama takacağıma karşımdaki hatuna hayatımı renklendirmesi için bir şans vermeyi herhangi bir fiziksel kusurunu takıntı haline getirmeye tercih ederdim.
seven erkektir. şu an midemde kelebeklerin uçmasına vesile olan meleğin sakalı bıyığı olsa "aşkım top sakal yakışmıyor sana sal kirliyi gitsin" derdim.
Kolu kıllı olanın kukusu ne haldedir düşüncesini akla getirir.
burada hakkında atıp tutanların, yerinde olmak için aslında birçok şeyden vazgeçebilecekleri erkektir.
adamlar gerçek hayatta bir sike yaramayan bütün gün odasında bilgisayarının başında oturup internette yarattıkları o hayallerindeki dünyada beraber olacakları kızları kol kıllarına göre değerlendiriyorlar amk.
lan bırakın kolu kıllı kızı, siz direkt kıllı bir kadın koluyla bile sevişir, mutlu olursunuz amınakodum ikiyüzlüleri sizi.
kolu kıllı değil , kendisinin kıl bir insan olmaması mühimdir. kıl dediğiniz şey traş bıçağı , lazer , epilasyon vb. şeylerle gidebilen birşeydir , ama kişilik ve beyni sonradan ekleyemezsiniz. ayrıca insanın vucüt yapısı ile ilgili , hatta kolundaki kıla bile takıntı yapan insan kişiliksizliğini tavan yaptırmış demektir.
sevgilisini biriyle tanıştırırken sevgilisini reis diye tanıştırıyordur.
liseli kızla çıkan erkektir.
Kıl çıkması olur. Oğlum ne var bunda. Al dersin alır. Sorun kalmaz.
Kil cikar yapacak birsey yok. Onemli olan o kizin bakimli olmasidir. Son sevgilimin kolunda kil olmasina ragmen o kadar bakimliydi ki hic gozume carpmadi mesela.
tüy dökücü krem alsın kız arkadışına.nekes herif.
kolu kıllı kızları eleştirenlerin, saçlarının ve sırtındaki kıllarının birleşik olması da ayrı bir ironidir.
Tüm vücudu siyah killarla kaplı erkektir. Tıpkı diğerleri gibi.
kendiside öyle bir tip olduğunun açık aknıtıdır.
Normal erkektir. Kadınların kolunda kıl olmaması gerekseydi hiç çıkmazdı zaten. Kadınları zor durumda bırakmayalım erkeklerin çoğu da almıyor. Şahsen ben çıktım ve alma diyordum. Zaten görünmüyordu bile de neyse.
kol kola girince (bkz: cırt bant)
garibandır, bozuk para verip geçiniz..
göğsünde kıl olan erkekle çıkan kızla aynıdir .Kadinlar ayi gibi olani sevmeo zorunda da erkekler niye degil?
kıllı seviyordur. yapacak bir şey yok zevk meselesi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar