bugün

hayatla ilgili ne tür sorunları olduğu merak edilen kızdır. ne yaşadın da kendi bedenine zarar veriyorsun be güzel kız diye sorulması gerekir kendisine. hadi bunu bazı erkekler yapıyor ( onların yapması da doğru değil ) sen neden yapıyorsun ? toplum içinde gezerken milletin sana dikkatli şekilde bakması mı hoşuna gidiyor ? sen toplum tarafından üst seviyelerde tutulan, geleceğin anne adayısın. ilerde çocuğun sana sormayacak mı anne bunlar ne diye ? nasıl cevap vereceksin yavruna ?

bazıları da akıllanmış artık güneş görmeyen yerlerine yapıyorlar. allah ıslah etsin artık ne diyelim....

görsel
uzak durulmasi gereken,hafif depresif ve psikopatlik egilimi olan kizdir.zamaninda vardi basimda.allah kurtardi.
Ağır kezbandır.
ileriki zamanlarda pismanlik duyacak kizdir. Kullanmadigi fondoten kalmaz solugu estetikcilerde alir. Bizzat kendimden biliyorum soranlara kuaforde fon cekerken tarak yapisti demekten gina geldi. Bicak yarasi desen ayri.bela jilet desen ayri.
ileride faça izlerini kapatmak için üstüne dövme yaptıran kızdır.

edit: burada gerçekten kesit sunup size de mis gibi tavsiye verdim nedir bu nefret kuzum?
Allah akıl fikir versindir.
kezoluğun pikopatlığın ağır bunalımın birleşimidir. kaç ordan kaç.
kezbanlığın, aptallığın, amaçsızlığın en üst seviyesidir, neyi ispatlamaya çalıştığı bilinmeyendir.
yolludur, vurduruyordur.
Bazen insanın gerek duyduğu için yaptığı eylem. Bir şeyleri bir an unutmak için nasıl insanlar içiyorsa onlar da acıyı yeğler. Bazıları sadece ergenlik havasıyla yaptırır sonra kapatmak için uğraşır, bazısı ders alır gördükçe yaşadıklarını hatırlayıp daha güçlü hisseder, bazısına da bir şey olmaz o façalar öyle kalır. Ama ne zaman görsem küçümsemek ya da üzülmek yerine acaba niye sorusunu aklıma getirir.
Aslında psikopatlıkla ya da Kezbanlıkla açıklanamayacak durumdur. Şöyle ki efendim psikopat tanısı konulan insanların çoğu kişinin sandığının aksine kendilerine zarar verme ve intihar eğilimleri yoktur. Çevrelerine zarar verme eğilimleri vardır doğru ama söz konusu kendileri olunca asla. Bir yerde okumuştum bir insan duygusal acıyı çok yoğun hissettiğinde bunu fiziksel acıyla bastırmak istermiş çoğu kişi bunu istediğinin farkında mıdır orasını tahmin edemem. içgüdü gibi düşünelim. Yine de bu çözüm değildir. Bir insan duygusal acı çekiyorsa bunu kendini keserek bitiremez sonuçta. Acının kaynağını bulup yok etmelisiniz arkadaşlar. Acı geçicidir. Kıymayın güzel bedenlerinize.
Ayan ablalar ahafa ordalar. Bıyıklı olurlar ve de günlük tiraslarini aksatirlar.*
ne ailesine ne topluma ne kendisine faydası olan kızdır. gereksizdir.

görsel
intihara meyilli kızdır. istatistikler bu yöndedir.
haftada 1 duş alan ve amı 45 derece temmuz güneşi altında kalmış 1 kasa hamsi balığı gibi kokan kızdır.
bu halleri hak etmeyen kızdır. beş para etmeyecek bir mesele için hayatlarının içine ederler. üzülüyorum onlara.