bugün

5 wooper jr menü yemek. kolay gibi gelmişti. patatesleri hesaba katmadık. accık zorlandım.
Ekşisözlükten başlık araklamak.
Kakaolu Eti Topkeki ağzına tek lokmada atıp 20 adımda yutmaya çalışmak. Deneyin kolay gelecek ama çoook zor abiii
Ağızdan ve burundan aynı anda nefes almak.
denemeyin boşa bunu yapmak imkânsızdır. Sadece bebekler bunu başarabilir. Büyüdükçe bu yetenek yok olur
Ayna karşısında fotoğraf çekinmek şöyle ki; geçenlerde bi deneyeyim dedim, telefonu yüzüne denk getirmeyeceksin, flashı yüzünde patlatmayacaksın, açıyı iyi ayarlayacaksın falan meğerse hep güldüğümüz şey bile bi zanaatmiş...
Arkadaşlarla muhabbet etmek için yüksek bir yere çıkılır. Yüksek ama öyle fazla yüksek değil. Muhabbet kakara kikiri derken muhabbet ben burdan atlarım olum noktasına kadar gelir. işte ben burdan atlarım olum yukardan kolay gibi görünür ama çok zor şeylerden birisidir.
istanbul'da yaşamak.
fransızca" dır.
hayır arkadaş, bu dil çok çekici ama profesyonelleşmeyeceksen okuma, öğrenene kadar akla karayı seçiyorsun çünkü.
Balık tutmak.
Sevdiğiniz kızdan ayrılmaktır.
yaşamak. bildiğin yaşamak. sonra bir daha yaşamak.
Makyaj silmek. Yapmaktan daha zor.
(bkz: Sehl i mümteni)
net matematiktir. okulda gördüğümde her şey güzel, anlamışım, yapabiliyorum. eve geldiğimde sanki bu konu o konu değil. testler mi zor, hocalar mı kolay anlatıyor "çözemedim".
Ayrılık acısı. Var ama yok gibi gözükmesi lazım. Tuhaf bir şey. *
toplum huzuruna çıkıp konuşma yapmak.

insanın bazen utanç ve heyecandan ağlayası geliyor.
öğleye kadar uyumak.

yapamıyorum sözlük psikolojim bozuldu.
*güvenmek
*para kazanmak
*herhangi birşeye karar vermek
*sabah erken kalkmak
*yalnız yaşamak.
öğretmenlik.
boyama yapmak.
Motosiklet kullanmak.
futbol.

ilişki yürütmek. (sabır şart.)
Birini gercekten ama gercekten dinlemek...
yaşamak, hepinize rağmen.
Şuan benim için dersi dinlemek.