bugün

iğrenç görüntü içerirler. evet.
Sarışınsa gerek duymayandır. Abartmayın be her şeyi kırolar.
Bayandırlar. Hanım olsalardı alırlardı.
kışın almayıp örgü yapan bayandır.

tarzdır.
Kizlar kusura bakmayin ama artik boyle bi algi var, erkek bakiyo kolunuza, resmen turnusol kol kili, varsa butun cekiciliginiz yariya iner.
Bayanları kro yapan ilk detaydır . iğrenç görünür.
Çok belli oluyorsa gerçekten kötü bir görüntü oluşturur. Erkek kolu gibi kollarla gezmek hiçbir bayana yakışmıyor.
bu konuda erkeklerle bir olduğum için üzgünüm lakin bu konuda sizlere ben de kırgınım.

bıyık ne ise kol kılı da odur.iğrenç iğrenç iğrenç.
Biz erkeklerin adam olamadığımız bu ülkede kıllarını alıp bize daha güzel bir kol sunmak çok gereksiz. Haketmiyoruz . Ama tabi almaları güzel bişeydir. Bir kadının teninin her noktasını hissedebilmemiz için o kıllardan kurtulmak gayet hoş olur.
kasiyerlerdir. net.
aLmak lazım haklılar şimdi hepiniz dağılabilirsiniz!
Doğrusunu yapan bayanlardır. Allah nasıl yarattıysa öyle kalmalıdır. Doğallığı bozmamak lazım.
Belki de almak istemiyordur, kime ne?

Doğal olmayan kalabalıklara sığınmayın. Zaten Sığınıyorsanız kişilik gelişiminizde sorun var demek demektir.

Bireylerin(kadın ya da erkek), sırf belli bir küme öyle buyurdu diye ferdî seçimlerini biçimlendirmesi son derece komik bence. Kalıplaşmış yargılar çerçevesi içerisindeki güzellik anlayışına boyun eğmekte, buna gene kalıplaşmış yargılar çerçevesiyle karşı çıkmakta aynı ölçüde patolojiktir. Taşra baskısıyla örtünmekten pek farkı yoktur.

Unutmayın, Kafalarımızın içerisindeki meseleleri çözüme kavuşturursak, tenimizin üzerindeki meseleler çoğu zaman kendiliğinden çözüme kavuşur.

Anlatmak istediğim, kıllarınızı alırsanız daha güzel olursunuz ya da almazsanız çirkin gözükürsünüz falan degil. Bunları yapmak istemiyorsanız yapmak zorunda değilsinizdir, olay bu. Kıl sizin, karar sizin.
Feministtir ve ayrıca iğrenç bir görüntü oluşturur.
Libidoyu sıfıra indirir.
Freud odaklı lobidolulara batmıştır.
rahatsız olunacak dercede değilse almamalıdır bence de.
kılın görünüşüne göre yorumlarım değişiklik gösterebilir.
Beğenmeyen küçük oğluna almasın. Çok da tın.
Bayan değil, kadındır o kadın.
Erkeklerin kol kıllarına bakacak olursak kadınların kol kıllarını pek dert etmemek gerek. Çünkü orman gibi görünen kadınların değil erkeklerin kol kıllarıdır.
duyan da sanki bunca zamandır kadınlar kollarındaki tüyleri aldırıyor sanacak. kendilerine iş çıkarıp müşteri oluşturmaya çalışan "kıl alımcıları"nın gazına gelmemekte yarar var.
meriçler gelmiş arkadaşlar.

"almayabilir taaam mı almıyor diye çirkin değildir." he yarram tamam almayabilir oldu ama haberin olsun kol kıllarını almayan kız da vermeyecek sana.
Acıdığı için olabilir mi?

Kollarimdaki ince belirsiz tüyden rahatsiz olan ve abes bulan erkegi adam diye yanimda taşımam.

Bende göğsü killi orangutan gibi ortalikta gezen erkeklerden haz almiyorum nasil olucak..?
Ne bileyim gözümden uzak olsun o ne oyle amk.
Lütfen alın rica ediyorum yalvarıyorum. iğrenç bir görüntü bence.